Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
NB
|

Dramat dzieci z Michałowa. Gdzie są teraz? Ujawniono nowe nagranie

28
Podziel się

Dzieci z Michałowa (woj. podlaskie), o których los martwiło się wiele osób, mogły zostać sfilmowane kilka dni temu. W sieci pojawiły się nowe nagrania, na których widać je wśród grupy migrantów koczujących przy granicy.

Dramat dzieci z Michałowa. Gdzie są teraz? Ujawniono nowe nagranie
Dzieci z Michałowa na nowym nagraniu (Twitter)
bETWPhSd

27 września do placówki Straży Granicznej w Michałowie (woj. podlaskie) trafiła grupa migrantów, w tym ośmioro dzieci. Funkcjonariusze Straży Granicznej mieli zawrócić te osoby na "linię granicy z Białorusią, tj. państwem, w którym przebywają legalnie".

Gdzie są dzieci z Michałowa?

Zdjęcia małych dzieci obiegły całą Polskę. Od tamtej pory wiele osób martwiło się o ich los. W miniony weekend w sieci pojawiło się nowe nagranie, na którym mogą być dzieci z Michałowa.

bETWPhSf

Na ujawnionym filmie widać kilkudziesięcioosobową grupę migrantów koczujących prawdopodobnie po białoruskiej stronie granicy. Są wśród nich kobiety i dzieci.

Udało nam się niemal ze stuprocentową pewnością zidentyfikować trzy dziewczynki, które są niemal identycznie ubrane jak na zdjęciach z Michałowa - powiedział Paweł Szot, reporter TVN24.
bETWPhSl
Wiele wskazuje na to, że przynajmniej część dzieci i część tych osób, z którymi mieliśmy do czynienia w Michałowie, co najmniej od kilku, kilkunastu dni koczuje po białoruskiej stronie granicy. Ci ludzie mówią, że marzną, nie mają jedzenia, twierdzą, że Białorusini żądają od nich 100 dolarów za dostarczenie żywności - dodał.

Zobacz także: Migranci pobici przez chorwacką policję. Pałkami przeganiano ludzi z granicy Unii Europejskiej

bETWPhSm
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bETWPhSG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(28)
katolik
2 tyg. temu
To wielki WSTYD i HAŃBA dla Polski, która miała swojego chrześcijańskiego papieża. A ci ludzie z PIS-u ponoć są tacy wierzący i chodzą do kościoła.
katolik
2 tyg. temu
Ludzie- opamiętajcie się-To też są ludzie!!!- a wśród nich dzieci.Oni zostali oszukani- teraz trzeba im pomóc wrócić do ich kraju- albo pozwolić na zorganizowanie im UNIJNEJ pomocy.Jest tak zimno a oni w dzień i w nocy siedzą na gołej ziemi i płaczą i proszą o pomoc-a Wy siedzicie w ciepłych domach i oglądacie TV??? Ludzie z PIS-u- Wy serca nie macie!!!Czekacie aż powymierają- a Wy już niedługo podzielicie się w święta opłatkiem? Co się stało z naszym chrześcijańskim narodem??? JEZUS też był UCHODźCĄ.
uuuuuuuuuuuuu...
miesiąc temu
Ludzie co się z wami dzieje ???? Świat nas osądzi. Jesteśmy tak potwornymi nie ludzkimi bandytami. Kolejny raz pokazaliśmy swój nie ludzki obraz !!! Oni nie chcą tu zostać tylko przemieścić się dalej !!! Znieczulica i nienawiść to nas wyróżnia wśród innych krajów !!!
bETWPhSH
Rekino
2 miesiące temu
Do tych co chcą ich wpuścić. Bierzcie och do siebie i udowodnij cię że jesteście w stanie ich utrzymać. To na Polskie dzieci nie dajecie pieniędzy a dla tych chcecie salony budować. Wstyd i hańba
Julia
2 miesiące temu
A co nas oni obchodzą niech wracają tam z kąt przyszli co wy myślicie że wami by się przejmowali
Wierzący
2 miesiące temu
Nienarodzone dzieci chroni prawo. Narodzone, niesprawiedliwość.Czy wszystkie dzieci są nasze?
Getremani
2 miesiące temu
Idzie zima i sytuacja się rozwiąże. Kiedyś nazistów załatwiła to i z emigeantami sobie poradzi.
szok
2 miesiące temu
w srodku lasu ognisko ja za takiecos mandat dostaje oni bezkarni szok
znowu
2 miesiące temu
Sytuacja analogiczna do takiej jak ktoś zamiast zapukać do drzwi i poprosić o pomoc, ładuje ci się po cichu, bez pytania przez okno, na rympał.
znowu
2 miesiące temu
"wyciekło nagranie"
totalni
2 miesiące temu
Zakosiła je w nocy Lempartowa i zawiozła do domu Holland. Czy to nie przemyt ludzi?
Rhj
2 miesiące temu
Wypad do siebie dzieci z Michalowa. Transport na koszt Unii samolotem i temat załatwione.
robin_chu
2 miesiące temu
chyba logicznym jest że służby białoruskie po cofnięciu ich znów wysłały je na psa graniczny , szkoda ze o tym już nikt w artykule nie wspomina , woda na młyn dla szalonej gawiedzi
bETWPhSz
bulwers
2 miesiące temu
Ulitujcie się nad dzieciaczkami-jak podrosną wybuchną w tłumie z bogiem na ustach-ich bogiem!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić