Dramat dzieci z Michałowa. Gdzie są teraz? Ujawniono nowe nagranie

40

Dzieci z Michałowa (woj. podlaskie), o których los martwiło się wiele osób, mogły zostać sfilmowane kilka dni temu. W sieci pojawiły się nowe nagrania, na których widać je wśród grupy migrantów koczujących przy granicy.

Dramat dzieci z Michałowa. Gdzie są teraz? Ujawniono nowe nagranie
Dzieci z Michałowa na nowym nagraniu (Twitter)

27 września do placówki Straży Granicznej w Michałowie (woj. podlaskie) trafiła grupa migrantów, w tym ośmioro dzieci. Funkcjonariusze Straży Granicznej mieli zawrócić te osoby na "linię granicy z Białorusią, tj. państwem, w którym przebywają legalnie".

Gdzie są dzieci z Michałowa?

Zdjęcia małych dzieci obiegły całą Polskę. Od tamtej pory wiele osób martwiło się o ich los. W miniony weekend w sieci pojawiło się nowe nagranie, na którym mogą być dzieci z Michałowa.

Na ujawnionym filmie widać kilkudziesięcioosobową grupę migrantów koczujących prawdopodobnie po białoruskiej stronie granicy. Są wśród nich kobiety i dzieci.

Udało nam się niemal ze stuprocentową pewnością zidentyfikować trzy dziewczynki, które są niemal identycznie ubrane jak na zdjęciach z Michałowa - powiedział Paweł Szot, reporter TVN24.
Wiele wskazuje na to, że przynajmniej część dzieci i część tych osób, z którymi mieliśmy do czynienia w Michałowie, co najmniej od kilku, kilkunastu dni koczuje po białoruskiej stronie granicy. Ci ludzie mówią, że marzną, nie mają jedzenia, twierdzą, że Białorusini żądają od nich 100 dolarów za dostarczenie żywności - dodał.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Zobacz także: Migranci pobici przez chorwacką policję. Pałkami przeganiano ludzi z granicy Unii Europejskiej

Autor: NB
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić