aktualizacja 

Dramat na Majorce. Matka nakryła 16-latka w pokoju hotelowym

288

16-latek z Wielkiej Brytanii został zatrzymany pod zarzutem gwałtu, którego dopuścił się w jednym z hoteli na Majorce - donoszą lokalne media. Ofiarą ma być rówieśnica zatrzymanego, również pochodząca z Wielkiej Brytanii. Atak nastolatka miała powstrzymać matka dziewczyny.

Dramat na Majorce. Matka nakryła 16-latka w pokoju hotelowym
Zdjęcie ilustracyjne. (Pixabay)

Miejscowe źródła potwierdziły, że brytyjski nastolatek został aresztowany "za zgwałcenie dziewczyny z Wielkiej Brytanii w tym samym wieku" w hotelu na Majorce. Domniemaną napaść seksualną miała powstrzymać matka dziewczyny, po tym jak weszła do pokoju w hotelu położonym na wschodnim wybrzeżu Majorki.

Kobieta podniosła alarm, krzycząc wzywała zaniepokojony personel. Następnie zgłosiła sprawę na policję.

Najlepiej sprzedająca się gazeta na Balearach "Ultima Hora" informuje, że ​​16-latka poszła do swojego pokoju z Brytyjczykiem, którego poznała tego samego dnia. Nastolatkowie pocałowali się za obopólną zgodą, dziewczyna na tym jednak chciała poprzestać.

Nastolatka powiedziała śledczym, że 16-latek stał się agresywny i popchnął ją na łóżko, zanim się na nią narzucił. Oboje niepełnoletni byli na wakacjach wraz ze swoimi rodzicami.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi hiszpańska Gwardia Cywilna. Rzecznik prasowy nie skomentował zatrzymania 16-latka. - Nigdy nie komentujemy przypadków nieletnich - oświadczył.

Zobacz także: Czas na zaciskanie pasa? PiS przed trudnym egzaminem
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić