o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Angelika Karpińska
|

Dramat na przystanku w Krakowie. 40-latek przeżył chwile grozy

0
Podziel się

40-latek zakleszczył się pomiędzy wiatą przystankową a ławką w Bieńczycach w Krakowie. Mężczyzna był nieprzytomny i przestał oddychać.

Dramat na przystanku w Krakowie. 40-latek przeżył chwile grozy
40-latek przeżył chwile grozy (Straż Miejska Miasta Krakowa)
bDzxiyKt

Do zdarzenia doszło w niedzielę ok. południa. Straż miejska z Krakowa otrzymała zgłoszenie dotyczące rzekomo nietrzeźwego mężczyzny śpiącego na przystanku tramwajowym w Bieńczycach.

Już po kilku minutach patrol przybył na miejsce. Strażnicy odkryli, że mężczyzna miał duże problemy z oddychaniem i nie reagował na żadne bodźce zewnętrzne.

bDzxiyKv
Nie pomogło ani ułożenie go w pozycji bocznej bezpiecznej, ani udrożnienie dróg oddechowych. Co gorsza, po chwili oddech zaczął zanikać, aż w końcu zupełnie ustał. Wtedy zaczęła się walka o życie - relacjonuje Straż Miejska Miasta Krakowa.

Walka o życie 40-latka zakończona sukcesem

Strażnicy rozpoczęli resuscytację. Po kilku minutach mężczyzna zaczął samodzielnie oddychać i można było ułożyć go w bezpiecznej pozycji.

bDzxiyKB

Funkcjonariusze monitorowali stan 40-latka do momentu przyjazdu ratowników medycznych. Nieprzytomny, ale samodzielnie oddychający mężczyzna został zabrany do szpitala.

Zobacz także: Mieli ogromne szczęście. Cudem uszli z życiem

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDzxiyKC
bDzxiyKW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(0)
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić