o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
HNM
|

Drugi pożar w największej fabryce szczepionek przeciw COVID-19

248
Podziel się

Pożar wybuchł ponownie w jednym z pomieszczeń Serum Institute of India w Pune. Straż pożarna natychmiast rozpoczęła akcję gaśniczą.

Drugi pożar w największej fabryce szczepionek przeciw COVID-19
(YouTube)
bDIrHqcB

W Serum Institute of India w Pune doszło do kolejnego wybuchu. Wielki pożar, jaki pojawił się w fabryce, gdzie produkuje się szczepionki na COVID-19, pojawił się dzisiaj o godzinie 14.

Akcja gaśnicza trwała 2-3 godziny, jednak teraz, po godzinie 19 (według czasu IST), portal India Today podało, że w tej samej fabryce wybuchł właśnie kolejny pożar - w jednym z pomieszczeń.

bDIrHqcD

Straż pożarna podjęła się akcji gaśniczej, aby jak najszybciej opanować żywioł. Poprzedni wybuch spowodował zgon 5 pracowników, którzy zajmowali się instalacją elektryczną w budynku.

Co było przyczyną pierwszego wybuchu? Według źródła wybuch pojawił się podczas prac spawalniczych. Wokół pracowników, którzy podejmowali się naprawy, znajdowały się łatwopalne materiały. Informację tę podał Rajesh Tope, minister zdrowia stanu Maharasztra.

bDIrHqcJ

Obecnie w kraju ma miejsce ogromne poruszenie, a premier Indii, Narendra Modi, modli się za ofiary pożaru. Podczas pierwszego wybuchu znaleziono 5 zwęglonych ciał robotników.

Serum Institute of India oznajmił mediom, że rodzinom ofiar pożaru wypłacone zostaną środki pieniężne. W ten sposób zrekompensowana ma być strata. Premier Indii prosił także rodaków, aby modlili się za ofiary katastrofy.

Jesteśmy głęboko zasmuceni i składamy kondolencje rodzinom zmarłych. W związku z tym zaoferujemy każdej rodzinie odszkodowanie w wysokości 25 lakhów INR, jako dodatek do kwoty wymaganej zgodnie z normami - powiedział Cyrus S. Poonawalli, prezes Serum Institute of India.
bDIrHqde
KOMENTARZE
(248)
Majstersztyk ...
miesiąc temu
Świat zapłacił za szczepionki z góry , firma się spaliła a ubezpieczyciel wypłaci odszkodowania !!! I TAK SIĘ ZARABIA !!!
Hahaha
miesiąc temu
Zacierają ślady zbrodni. To nie szczepionka tylko płyn do depopulacji ludności. Ile osób przez nich umarło, poczytajcie sobie jaką bogatą przeszłość ma ta firma
Pamiętam
miesiąc temu
Obozy koncentracyjne też zbrodniarze palili zabierając ślady by nic sie nie wydało
bDIrHqdf
Ho Ho
miesiąc temu
Zaraz będzie 3 pożar :) .....to tak jak z falami "epidemi"
Bbb
miesiąc temu
To największy przekręt w historii ludzkosci
Najnowsze komentarze (248)
Gatesohomofob...
2 tyg. temu
Niektórym ludziom od tego izolujacego siedzenia w domu to się w głowach zaczyna przewracac.Wierza więc w teorię spiskowe i z lęku,podswiadomej obawy tylko w te wierzą.A fakenewsow w Internecie pełno staď fanatyczna wiara w spiski szerzy się i utrwala!!! Psychiatrzy mają coraz więcej roboty z tymi co już nie wytrzymali psychicznie.
Zofian
2 tyg. temu
Ruch oporu działa!
OBY
2 tyg. temu
Oby wszystkie ICH fabryki tej śmierci na całym świecie spłonęły doszczętnie, bowiem przyczyniają się bezpośrednio do śmierci niezliczonej ilości ludzi. Oby tak się stało. Oby ONI ponieśli śmierć za to, do czego zmuszają i co robią niewinnym ludziom.
Haha
miesiąc temu
Brawo spalić i zrównać z ziemia
jakotaki
miesiąc temu
W dodatku taki pożar napędza zapotrzebowanie emocjonalne na tzw. szczepionki- bo zabraknie. Sztuka manipulacji medialnej w pełni rozkwitu.
Guy Montag
miesiąc temu
Piekny widok, jeszcze trzeci pozar i po szczepieniach, powinni tym razem uzyc napalmu:)
tokoniec
miesiąc temu
Jak czytam komentarze to zdaje mi się, że to koniec cywilizacji. Nastąpiło skrajne zgłupiene społeczeństwa w wyniku indoktrynacji religijno - politycznej. Co będzie jak pojawi się odmiana eboli która będzie tak zakaźna jak covid? Albo co będzie jak covid zmutuje do postaci Eboli? Boję się, że z taką ciemnotą nie mamy szans.
Marek
miesiąc temu
Super news. Oby wszystkie wybuchły. Módlmy się!
bDIrHqcX
irro
miesiąc temu
stary numer. Zainkasowali miliardy a teraz, "no przykro nam, siła wyższa, nie ma szczepionek, kasy też."
NICI
miesiąc temu
HEHEHE.... INDIE ... TAM WSZYSTKO MOŻE SIĘ ZDAŻYĆ :)
Polak
miesiąc temu
Czyżby konkurencja? Chyba wiem kto w okolicy produkuje szczepionki i chętnie sprzeda miliard szczepionek, takie ładne sputniki...
Saxon
miesiąc temu
To fejk
Marian
miesiąc temu
Piękny widok
Czarny
miesiąc temu
Nieprzebadany preparat, produkuje sie w Indiach. Potem transportuje sie na caly swiat (oczywiscie caly czas w temperaturze ponizej -70 stopni Celsjusza). Potem po rozcienczeniu i zrobieniu 6 dawek zamiast 5, wstrzykuje sie to ludziom. To jest zbrodnia, bo inaczej tego nie mozna nazwac.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić