Duda udzielił wywiadu. Rozbrajające komentarze internautów. Mieli ubaw

1154

Prezydent Andrzej Duda udzielił wywiadu dla programu "WPolsce.pl". Jeden z fragmentów jego wypowiedzi szybko obiegł sieć. Internauci nie szczędzili głowie państwa gorzkich uwag.

Duda udzielił wywiadu. Rozbrajające komentarze internautów. Mieli ubaw
Andrzej Duda (Twitter.com)

Andrzej Duda udzielił wywiadu w programie "WPolsce.pl". Fragment jego wypowiedzi obiegł sieć. Prezydent przyznał, że jego stanowisko wymaga "bycia twardym". Nie wszyscy jednak uważają, że głowa państwa spełnia to wymaganie. Internauci nie szczędzili prezydentowi ostrych komentarzy. Burza rozpętała się przede wszystkim na Twitterze.

Jeśli masz być prezydentem, musisz być twardy. Nie możesz sobie pozwolić na to, że cię coś rozbije, jakaś sytuacja, zwłaszcza taka, która cię dotyczy osobiście. No nie, tu są naprawdę poważne sprawy, tu nie ma żartów. Tu może przyjdzie dzień, że trzeba będzie podjąć takie decyzje, że człowiek sobie nie wyobraża, że musiałby takie decyzje podjąć. Dotyczące chociażby bezpieczeństwa Rzeczypospolitej. No i nie może być tak, że ty masz jakieś osobiste problemy, które powodują, że jesteś niesprawny do podjęcia takiej decyzji. Po prostu musisz, albo umiesz, albo nie umiesz, jak nie umiesz, to znaczy, że się nie nadajesz - powiedział Andrzej Duda w rozmowie z dziennikarką.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Opowiada jaki powinien być? Czy o jakimś innym prezydencie mówi? - pyta przekornie internautka.
Jak mnie się śmiać chce z tego kadru. Pierwszy obrońca RP - komentuje użytkownik Twittera.
Coach motywacyjny, na którego nie zasługujemy - pisze inny.
Jak wstęp do filmu Patryka Vegi - czytamy.
Zobacz także: Andrzej Duda oceniony bez litości. "Miałkość prezydentury jest gigantyczna"
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić