Dwumetrowy wąż na stacji metra. "Myślałam, że widziałam już wszystko"

9

Dwumetrowy wąż znalazł się na peronie nowojorskiej stacji metra. Jeden z oczekujących na pociąg pasażerów nagrał gada, a wideo opublikował na Twitterze. Nie wiadomo, skąd zwierze znalazło się w tym miejscu.

Dwumetrowy wąż na stacji metra. "Myślałam, że widziałam już wszystko"
Wąż na nowojorskiej stacji metra (Twitter, @TripleG_RTO)

Dwumetrowy wąż znalazł się na peronie jednej ze stacji nowojorskiego metra. Oczekujący na pociąg pasażerowie zdziwili się, kiedy im oczom ukazał się nietypowy dla tego regionu gad. Na szczęście wielki gad nikogo nie skrzywdził.

Jeden z pasażerów nagrał sytuację telefonem. Wideo opublikował na swoim koncie na Twitterze. Widać na nim dużego, czarnego węża pełzającego po peronie. Występująca na nagraniu kobieta, kryjąca się za jednym z filarów skomentowała post pasażera. Okazało się, że jest pracownicą nowojorskiego metra.

Myślałam, że widziałam już w tej pracy wszystko, ale to nie może być prawdziwe - napisała pracownica metra.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Zidentyfikowano węża

Organizacja National Wildlife Federation rozpoznała gatunek gada. Według nich był to wąż smugowy. Zazwyczaj żywi się on gryzoniami i żabami. Nie jest to gatunek niebezpieczny dla ludzi. Dziwi fakt, że występuje on głównie w południowo-wschodniej części Stanów Zjednoczonych.

Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić