Angelika Karpińska| 

Dziecko nie wyłączyło mikrofonu podczas lekcji online. Ojciec aresztowany

212

Podczas lekcji online uczeń z Mediolanu miał włączony mikrofon. W pewnym momencie jego koledzy i nauczycielka usłyszeli krzyki i odgłosy szamotaniny. Dzięki szybkiej reakcji prowadzącej policja aresztowała mężczyznę, który znęcał się nad żoną.

Podczas lekcji online ojciec ucznia znęcał się nad żoną.
Podczas lekcji online ojciec ucznia znęcał się nad żoną. (Getty Images)

Z powodu pandemii koronawirusa, lekcje we Włoszech, tak jak w wielu innych krajach, odbywają się za pośrednictwem internetu. Nauczycielka z Mediolanu prowadziła zajęcia online z grupką uczniów, gdy doszło do niepokojącej sytuacji.

Jedno z dzieci miało wyłączoną kamerę, ale aktywny mikrofon. W pewnym momencie uczestnicy zajęć usłyszeli krzyki i odgłosy szamotaniny. Nauczycielka wiedziała, że w rodzinie ucznia panuje trudna sytuacja, dlatego natychmiast zadzwoniła pod numer alarmowy - podaje "La Repubblica"

Gdy policja przyjechała na miejsce, 48-letni mężczyzna bił swoją żonę. Egipcjanin już wcześniej był oskarżany o przemoc domową, jednak nie było na to dowodów, dlatego dochodzenie w tej sprawie nie było zakończone. Tym razem policjanci przyłapali agresora na gorącym uczynku i aresztowali go.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: Ratują osoby, które doświadczają przemocy. Infolinie przeżywają oblężenie

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić