Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Angelika Karpińska
|

Dziecko nie wyłączyło mikrofonu podczas lekcji online. Ojciec aresztowany

100
Podziel się:

Podczas lekcji online uczeń z Mediolanu miał włączony mikrofon. W pewnym momencie jego koledzy i nauczycielka usłyszeli krzyki i odgłosy szamotaniny. Dzięki szybkiej reakcji prowadzącej policja aresztowała mężczyznę, który znęcał się nad żoną.

Podczas lekcji online ojciec ucznia znęcał się nad żoną.
Podczas lekcji online ojciec ucznia znęcał się nad żoną. (Getty Images)

Z powodu pandemii koronawirusa, lekcje we Włoszech, tak jak w wielu innych krajach, odbywają się za pośrednictwem internetu. Nauczycielka z Mediolanu prowadziła zajęcia online z grupką uczniów, gdy doszło do niepokojącej sytuacji.

Jedno z dzieci miało wyłączoną kamerę, ale aktywny mikrofon. W pewnym momencie uczestnicy zajęć usłyszeli krzyki i odgłosy szamotaniny. Nauczycielka wiedziała, że w rodzinie ucznia panuje trudna sytuacja, dlatego natychmiast zadzwoniła pod numer alarmowy - podaje "La Repubblica"

Gdy policja przyjechała na miejsce, 48-letni mężczyzna bił swoją żonę. Egipcjanin już wcześniej był oskarżany o przemoc domową, jednak nie było na to dowodów, dlatego dochodzenie w tej sprawie nie było zakończone. Tym razem policjanci przyłapali agresora na gorącym uczynku i aresztowali go.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: Ratują osoby, które doświadczają przemocy. Infolinie przeżywają oblężenie

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(100)
Agata
2 lata temu
A ja powiem tak: mi facet w domu nie podskoczy. Probowal raz, zlamalam mu nos. Poszedl z tym na policje to go wysmiali. Dziewczyny nie bojcie sie!
jola
2 lata temu
niech sie zmierzy z Jarosławem naszym panem i krulem naszym to zobaczymy kto wygra
wtf
2 lata temu
młody wiedział co robi, pewnie zostanie policjantem
adsa
2 lata temu
egipcjanin czy Włoch?
siwy kruk
2 lata temu
Kastrować.
kobieta
2 lata temu
wypuszczą go to zakatuje biedną żonę
Blankier
2 lata temu
“BEZ SERC BEZ DUCHA TO SZKIELETÓW LUDY …...........” Tak zaczyna się dwieście lat temu napisana przez dziś mało znanego Wielkiego poetę Adama Mickiewicza- Oda do młodości. Ludzie bez serc bez ducha to szkielety, bo tyle ich widać . Dusza to niewidoczny szczegół , którego nie widać gołym okiem. Nawet najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenia kwantowe ledwie dostrzegają niewidoczny zarys duszy. Wiadomo do jakich uczynków zdolne jest ciało: Nierząd nieczystość,wyuzdanie,bałwochwalstwo,czary,nienawiść,spory, zawiść,gniewy,pogoń za zaszczytami,niezgoda, rozłamy,zazdrość,pijaństwo,hulanki i inne. Owocami ducha są :miłość,radość,wierność,łagodność,opanowanie oraz inne. Sferę ducha nie obejmuje prawo. Nie ma na to szkół i ośrodków dydaktycznych. Jest to indywidualna sfera człowieka. Ten który był,który jest i który przychodzi wesprze nas w wyborze bez narzuconej woli. Wybór należy do człowieka.
Blankier
2 lata temu
Moja babcia miała w kuchni makatkę a tam był napis Nie mów nikomu co się dzieje w domu.
rekin
2 lata temu
jak kobieta przyjdzie na policje naopowiada głupot to zaraz zakładają niebieską kartę gdy chłop mówi na policj o podbnej sprawie to mu mówią co nie umiesz zrobić w domu porządku i taka jest prawda
mnbv
2 lata temu
Do wszystkich tych którzy zwrócili przede wszystkim uwagę na narodowość sprawcy: Znam 2 przypadki przemocy w domu. Pierwszy, gdy sprawca Polak rzucił się na żonę z nożem, a ponieważ na drodze stanęła ma córka, zabił córkę. Drugi gdy Polak katował żonę, policja stała pod drzwiami i prosiła go by otworzył drzwi, a on bił tak długo aż ją zabił. W obu przypadkach sprawcami byli Polacy!
Egipcjanin
2 lata temu
Wszystko jasne
JA TC
2 lata temu
Jeśli chodzi o przemoc. 10% w Europie 90 w krajach afrykańskich , głównie ciemniaków muzumańskich! Obecnie tego pałatajstwa jest mnóstwo starym kontynencie , jednak w tej patologi kobiety nie mają nawet prawa się skarżyć , bo zostaną ukamieniowane albo wyrzucone z domu bez niczego! Przykaład -enklawy we francji lub szwecji (tak z małej litery - brak szacunku dla głupoty ) ! Ani , policja ani sądy nie są w stanie NIC zdziałać ! Jedyny sposób - całkowita i niehumanitarna eksterminacja! PS. myśl co chcesz , zmienisz zdanie jak taki przyjdzie i wymorduje ci rodzinę...
Ania
2 lata temu
Oskarżony bez dowodów?? Hmm
MW-1
2 lata temu
Uuuuuuuu, Egipcjanin
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić