Wróć na
Angelika Karpińska
|

Dziecko nie wyłączyło mikrofonu podczas lekcji online. Ojciec aresztowany

100
Podziel się

Podczas lekcji online uczeń z Mediolanu miał włączony mikrofon. W pewnym momencie jego koledzy i nauczycielka usłyszeli krzyki i odgłosy szamotaniny. Dzięki szybkiej reakcji prowadzącej policja aresztowała mężczyznę, który znęcał się nad żoną.

Podczas lekcji online ojciec ucznia znęcał się nad żoną.
Podczas lekcji online ojciec ucznia znęcał się nad żoną. (Getty Images)
bCGNnQdh

Z powodu pandemii koronawirusa, lekcje we Włoszech, tak jak w wielu innych krajach, odbywają się za pośrednictwem internetu. Nauczycielka z Mediolanu prowadziła zajęcia online z grupką uczniów, gdy doszło do niepokojącej sytuacji.

Jedno z dzieci miało wyłączoną kamerę, ale aktywny mikrofon. W pewnym momencie uczestnicy zajęć usłyszeli krzyki i odgłosy szamotaniny. Nauczycielka wiedziała, że w rodzinie ucznia panuje trudna sytuacja, dlatego natychmiast zadzwoniła pod numer alarmowy - podaje "La Repubblica"

bCGNnQdj

Gdy policja przyjechała na miejsce, 48-letni mężczyzna bił swoją żonę. Egipcjanin już wcześniej był oskarżany o przemoc domową, jednak nie było na to dowodów, dlatego dochodzenie w tej sprawie nie było zakończone. Tym razem policjanci przyłapali agresora na gorącym uczynku i aresztowali go.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: Ratują osoby, które doświadczają przemocy. Infolinie przeżywają oblężenie

bCGNnQdp
bCGNnQdK
KOMENTARZE
(100)
Emi
2 miesiące temu
Moja matka też chodziła z podbitym okiem ojciec to czysty Polak.
007
2 miesiące temu
Dzeciak specjalnie tak zrobił. A wszystkich damskich bokserów wystawić do walki z Joanną Jędrzejczyk i Weili Zhang. Zobaczymy czy będą tacy bohaterscy.
emilka
2 miesiące temu
na szczęście przeszła ustawa antyprzemocowa, więc kobiety nie bójcie się tylko zgłaszajcie te ochłapy ludzki, bez honoru i zakompleksione.. niech sobie biją swoje odbicia w lustrze a nie dzieci i żonę
bCGNnQdL
dedi
2 miesiące temu
Damscy bokserzy nie mają rasy czy narodowości, ale wyznanie już tak. Która religia wręcz nakazuje bicie kobiet to chyba każdy wie. Doskonały przykład: ten artykuł. Natomiast feministki atakują tylko białych hetero, tfu!
Georg
2 miesiące temu
No gdzie ta poprawność polityczna? Podali, że to Egipcjanin? No w szoku jestem. Może w końcu wróci normalność.
Najnowsze komentarze (100)
Agata
2 miesiące temu
A ja powiem tak: mi facet w domu nie podskoczy. Probowal raz, zlamalam mu nos. Poszedl z tym na policje to go wysmiali. Dziewczyny nie bojcie sie!
jola
2 miesiące temu
niech sie zmierzy z Jarosławem naszym panem i krulem naszym to zobaczymy kto wygra
wtf
2 miesiące temu
młody wiedział co robi, pewnie zostanie policjantem
adsa
2 miesiące temu
egipcjanin czy Włoch?
siwy kruk
2 miesiące temu
Kastrować.
kobieta
2 miesiące temu
wypuszczą go to zakatuje biedną żonę
Blankier
2 miesiące temu
“BEZ SERC BEZ DUCHA TO SZKIELETÓW LUDY …...........” Tak zaczyna się dwieście lat temu napisana przez dziś mało znanego Wielkiego poetę Adama Mickiewicza- Oda do młodości. Ludzie bez serc bez ducha to szkielety, bo tyle ich widać . Dusza to niewidoczny szczegół , którego nie widać gołym okiem. Nawet najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenia kwantowe ledwie dostrzegają niewidoczny zarys duszy. Wiadomo do jakich uczynków zdolne jest ciało: Nierząd nieczystość,wyuzdanie,bałwochwalstwo,czary,nienawiść,spory, zawiść,gniewy,pogoń za zaszczytami,niezgoda, rozłamy,zazdrość,pijaństwo,hulanki i inne. Owocami ducha są :miłość,radość,wierność,łagodność,opanowanie oraz inne. Sferę ducha nie obejmuje prawo. Nie ma na to szkół i ośrodków dydaktycznych. Jest to indywidualna sfera człowieka. Ten który był,który jest i który przychodzi wesprze nas w wyborze bez narzuconej woli. Wybór należy do człowieka.
Blankier
2 miesiące temu
Moja babcia miała w kuchni makatkę a tam był napis Nie mów nikomu co się dzieje w domu.
bCGNnQdD
rekin
2 miesiące temu
jak kobieta przyjdzie na policje naopowiada głupot to zaraz zakładają niebieską kartę gdy chłop mówi na policj o podbnej sprawie to mu mówią co nie umiesz zrobić w domu porządku i taka jest prawda
mnbv
2 miesiące temu
Do wszystkich tych którzy zwrócili przede wszystkim uwagę na narodowość sprawcy: Znam 2 przypadki przemocy w domu. Pierwszy, gdy sprawca Polak rzucił się na żonę z nożem, a ponieważ na drodze stanęła ma córka, zabił córkę. Drugi gdy Polak katował żonę, policja stała pod drzwiami i prosiła go by otworzył drzwi, a on bił tak długo aż ją zabił. W obu przypadkach sprawcami byli Polacy!
Egipcjanin
2 miesiące temu
Wszystko jasne
JA TC
2 miesiące temu
Jeśli chodzi o przemoc. 10% w Europie 90 w krajach afrykańskich , głównie ciemniaków muzumańskich! Obecnie tego pałatajstwa jest mnóstwo starym kontynencie , jednak w tej patologi kobiety nie mają nawet prawa się skarżyć , bo zostaną ukamieniowane albo wyrzucone z domu bez niczego! Przykaład -enklawy we francji lub szwecji (tak z małej litery - brak szacunku dla głupoty ) ! Ani , policja ani sądy nie są w stanie NIC zdziałać ! Jedyny sposób - całkowita i niehumanitarna eksterminacja! PS. myśl co chcesz , zmienisz zdanie jak taki przyjdzie i wymorduje ci rodzinę...
Ania
2 miesiące temu
Oskarżony bez dowodów?? Hmm
MW-1
2 miesiące temu
Uuuuuuuu, Egipcjanin
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić