aktualizacja 

Dziewica urodziła dziecko. "Moja ciąża nie była niepokalanym poczęciem"

20

Pochodząca z Wielkiej Brytanii 39-latka w 2019 roku urodziła córkę. Jej ciąża była jednak wyjątkowa. Kobieta wydała 21 tys. dolarów na leczenie niepłodności. Kimberley nigdy wcześniej nie uprawiała seksu, bo z tym, jak mówi dla "Daily Mail", chciałaby poczekać do ślubu.

Dziewica urodziła dziecko. "Moja ciąża nie była niepokalanym poczęciem"
Niezwykła ciąża mieszkanki Wielkiej Brytanii (Pixabay)

Kimberley Godsall pochodzi z miasta Tunbridge Wells w Kent. W 2019 roku została matką, chociaż nigdy nie uprawiała seksu. Jak przyznała w wywiadzie dla "Daily Mail" z "pierwszym razem" czeka do ślubu, mimo że nie jest religijna.

Dziewica została matką

Zdaję sobie sprawę, że jest to romantyczne spojrzenie na życie, ale od najmłodszych lat wiedziałem, że mimo chęci posiadania dzieci, będę uprawiać seks wyłącznie z osobą, którą zamierzam poślubić. Czułam się zawiedziona, kiedy byłam sama przed 30 - dodała.

Pomimo upływu czasu, idealny partner wciąż się nie pojawiał. Kimberley postanowiła więc wziąć sprawy w swoje ręce. W wieku 33 lat znalazła w sieci dawcę spermy i zapłaciła ponad 2 tys. dol. za procedurę sztucznego zapłodnienia. Niestety, ta się nie powiodła, więc kobieta zaczęła szukać innych rozwiązań.

Na in vitro Kimberley wydała kolejne tysiące dolarów, ale w końcu się to opłaciło. W 2018 roku kobieta usłyszała od lekarza, że jest w ciąży. Kilka miesięcy później na świat przyszła zdrowa dziewczynka. Scarlett wkrótce skończy trzy lata.

Słyszałam od przyjaciół już wszystkie dowcipy o moim "niepokalanym poczęciu" lub o tym, jak Scarlett i ja powinniśmy być gwiazdami szopki. Nie czuję się tym urażona. Widzę zabawną stronę tej sytuacji - mówi Kimberley.

Szczęśliwa mama chciałaby mieć kolejne dziecko, ale w tym momencie jej na to nie stać. Wciąż myśli o naturalnym zapłodnieniu po znalezieniu stałego partnera, ale to nie jest dla niej najważniejsze. Jak mówi, "macierzyństwo jest o wiele bardziej istotne niż aktywność seksualna".

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Szok na porodówce. 25-latka urodziła dziewięcioraczki
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić