Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Zuzanna Sierzputowska
|
aktualizacja

Po śmierci babci zrobiła test. Gdy zobaczyła wynik, była w szoku

44
Podziel się:

Użytkowniczka TikToka podzieliła się zaskakującą opowieścią. Po wykonaniu testu okazało się, że babcia kobiety przez lata okłamywała swoich bliskich. Badanie wykazało, że tiktokerka ma krewnych, o których istnieniu nie miała pojęcia.

Po śmierci babci zrobiła test. Gdy zobaczyła wynik, była w szoku
Kobieta zrobiła test DNA i odkryła rodzinną tajemnicę (TikTok, thekennedyproj)

Istnieje spore prawdopodobieństwo, że w każdej rodzinie jest pewien strzeżony sekret. Na własnej skórze przekonała się o tym jedna z użytkowniczek popularnej aplikacji. Autorka wideo wyznała, że jej babcia przez lata skrywała tajemnicę. Prawda wyszła na jaw, a życie młodej kobiety wywróciło się do góry nogami.

Wykonała test DNA i nie wierzyła własnym oczom. Babcia praktycznie wymazała przeszłość

Z nagrania dowiadujemy się, że rodzina internautki zdecydowała się na wykonanie testów po śmierci seniorki rodu. Babcia zawsze powtarzała, że była jedynaczką i sierotą. Opowiadała o tym, że jej rodzina pochodzi z Anglii, ale nie ma już żadnych żyjących krewnych. Po otrzymaniu wyników testu kobieta dowiedziała się, iż wcale "nie jest Kennedym". Okazało się również, że od strony zmarłej babci ma sporo krewnych. Jakby tego nie było dość, na jaw wyszło, że rodzina ma zupełnie inne korzenie.

Babcia zmarła w 2002 roku. Cały czas myśleliśmy, że urodziła się w 1933 roku, znaliśmy jej imię i wiedzieliśmy, że jest sierotą, jedynaczką i że nie mamy żadnych innych krewnych od jej strony. Prawdę zabrała do grobu - tłumaczy tiktokerka.

"Zmieniła tożsamość, aby wieść lepsze życie"

Po odebraniu wyników badań DNA okazało się, że linia rodziny od strony babci to Afroamerykanie. Babcia pochodziła z mieszkającej w Wirginii wielodzietnej rodziny - była jednym z piętnaściorga rodzeństwa.

Zmarła seniorka miała też zupełnie inne imię i była sześć lat starsza, niż podawała. Jej rodzice zmarli, kiedy była młodą kobietą. To właśnie wtedy postanowiła odciąć się od rodziny i uciec do Anglii.

Przybrała nową tożsamość i całkowicie wymazała przeszłość. Najbardziej jednak dziwi mnie fakt, że jej historia nie była w Stanach niczym wyjątkowym. W tamtych latach wiele osób o pochodzeniu afroamerykańskim decydowało się stworzenie nowego pochodzenia, zyskując w ten sposób przywilej rasowy. Babcia była biała, dlatego wszyscy uwierzyli w jej tożsamość - tłumaczy kobieta.

TikTokerka nie kryje podekscytowania, że wkrótce pozna rodzinę, o której wcześniej nie miała pojęcia. Jednocześnie odczuwa nostalgię, myśląc o tym, przez co musiała przejść jej babcia.

Zobacz także: Tajemnica księżnej Diany. Ten zwyczaj królowej doprowadzał ją do szału
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(44)
Zoom-owiec
3 miesiące temu
Polski de Bill napisał, bo myśli, że wszyscy prezentują jego poziom.
sondor
5 miesięcy temu
Co za różnica - przecież ogólnie jest wiadomym nam wszystkim, że pochodzimy od małpy i to być może jest prawda, bo co niektórzy nadal zachowują się jak małpy - przykłady mamy nawet tu w Polsce!!!
Mario1976
5 miesięcy temu
Takie rzeczy tylko na WP! Kto dla was pisze artykuły, a raczej przepisuje z błędami? Tiktokerzy?!
Hela
5 miesięcy temu
Jakie studia trzeba ukonczyc, aby być tiktokerką?
qwqw
5 miesięcy temu
A tak technicznie... To nie da się przeczytać tożsamości, pochodzenia, wieku ani liczby rodzeństwa z DNA. Trzeba mieć materiał porównawczy. Czy USA ma bazę danych DNA wszystkich?
dds
5 miesięcy temu
co za bzdury
No i dobrze
5 miesięcy temu
Na całym świecie sa ludzie, którzy kłamiąc ukrywają swoją prawdziwą tożsamość i takich ludzi jest masa. Z różnych względów się to dzieje, bo są ludzie, którzy wstydzą się swego pochodzenia i udaje im się żyć z tym do swojej śmierci. Jeśli ktoś może wymazać ze swojej pamięci niechlubną przeszłość nie tylko swoją, ale i rodziny, to chce się od tego odciąć raz na zawsze i jeśli się to uda, żyje potem szczęśliwie. Takie jest życie.
Kolumb na wyl...
5 miesięcy temu
A co w tym dziwnego? Afroamerykanie na potęgę zakłamują teraz historię. Niedługo okaże się, że byli królami angielskimi i zasiedlali Amerykę białymi niewolnikami
Dzik
5 miesięcy temu
No to TikTokerce z białym partnerem może urodzić się czarnoskóry dzidziuś. Wtopa jak byk!
po co pisać
5 miesięcy temu
no i co z tego, jej sprawa i tyle
gen.WP
5 miesięcy temu
nikt mi nie wmówi że białe jest białe, a czarne czarne, bo dzisiaj to już przecie wiadome wszystkim jest że czarne to białe, a białe to czarne jest.
Piko
5 miesięcy temu
i to wszystko wyszło z jednego testu DNA, strasznie bujną wyobraźnie ma nasza tiktokierka
Wszystko dla ...
5 miesięcy temu
Babcia była niezłą klamczuchą ale okłamała tylko rodzinę. Wnusia próbuje okłamać miliony ludzi.
Gaga
5 miesięcy temu
A skąd miała materiał porównawczy do testu DNA tych z Wirginii?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić