o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
BOB
|

Egzamin zawodowy 2021. Kiedy wyniki? Gdzie szukać odpowiedzi CKE?

0
Podziel się

W tym roku przystąpiłeś do egzaminu zawodowego? Na oficjalne wyniki jeszcze trochę poczekasz, ale już niebawem będziesz mógł sprawdzić odpowiedzi z części pisemnej.

Egzamin zawodowy 2021. Kiedy wyniki? Gdzie szukać odpowiedzi CKE?
Gdzie szukać odpowiedzi z egzaminu zawodowego? (Pixabay)
bEEDzbQR

Ponad sto tysięcy uczniów w tym roku przystąpiło do egzaminu zawodowego. Absolwenci już mają za sobą część praktyczną, ale czekała ich jeszcze część pisemna. Zaliczenie pierwszej wymaga otrzymania minimum 75 proc. punktów, a w drugiej potrzeba co najmniej 50 proc.

Egzamin zawodowy 2021 - wyniki, odpowiedzi CKE

Napisałeś część pisemną i szukasz odpowiedzi? Te pojawią się jeszcze w piątek 25 czerwca. CKE ma je opublikować o godzinie 14. Znajdziesz je na stronie cke.gov.pl w zakładce "egzaminy zawodowe".

bEEDzbQT

Na oficjalne wyniki jednak trzeba będzie trochę poczekać. Szkoły otrzymają je maksymalnie do 31 sierpnia. Świadectwa potwierdzające zdanie egzaminu zawodowego dotrą najpóźniej do 8 września.

bEEDzbQZ

W tym roku egzaminy zawodowe odbywały się w formule 2012, 2017 i 2019. Ukończenie jednej z dwóch pierwszych daje świadectwo potwierdzające kwalifikację w zawodzie. Po zdaniu formuły 2019 wręczany jest certyfikat kwalifikacji zawodowej.

Zobacz także: Przemysław Czarnek "powinien odejść". Mocny komentarz Katarzyny Lubnauer
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEEDzbRu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić