Emerytka nie wytrzymała. Padło pytanie o PiS. "To jest ohydne"

348

Emerytka z Warszawy gorzko oceniła rządy PiS. Jej zdaniem politycy partii rządzącej okłamują, manipulują i lekceważą polskich obywateli. "Nie wyobrażałam sobie, że ja jeszcze dożyje takich czasów. Przecież to jest ohydne" - mówi seniorka.

Emerytka nie wytrzymała. Padło pytanie o PiS. "To jest ohydne"
Emerytka gorzko oceniła rządy PiS. (YouTube, Goniec)

W dobie rekordowej inflacji Polacy jeszcze bardziej wnikliwie patrzą politykom na ręce. Dziennikarz portalu goniec.pl zapytał kilku emerytów, jak oceniają rządy Prawa i Sprawiedliwości.

Emerytka gorzko o politykach PiS

Jedna z emerytek z Warszawy stwierdziła, że obecna władza "lekceważy" polskich obywateli. Kobieta bez ogródek mówiła o politykach z PiS-u.

Ja w ogóle na temat naszego rządu to nie chcę mówić, bo mnie coś zaciska. Nie wyobrażałam sobie, że ja jeszcze dożyje takich czasów. Przecież to jest ohydne wszystko - te kłamstwa, te manipulacje. To jest takie lekceważenie tego narodu - powiedziała w rozmowie z portalem goniec.pl.

Seniorka podkreśliła, że rządzący politycy "są na średnim poziomie albo jeszcze niżej" oraz że "w ogóle nie szanują obywateli".

Można im mówić i oni muszą w to wierzyć. Okłamywać, manipulować, że Polska jest nadzwyczaj bogatym krajem, tak jak słyszałam ostatnio. Przykro jest - podsumowała seniorka.

Inna rozmówczyni redaktora portalu zapytana o to, co powinien zrobić rząd, aby poprawić obecną sytuację w kraju, stwierdziła, że nie ma pojęcia. - Niech rozdają, to już w ogóle nie będą pracować. Jeszcze dodatkowe 500 plus niech dadzą, ludzie nie będą pracować, będzie bardzo dobrze - powiedziała ironicznie seniorka.

Zdania w kwestii rozdawania pieniędzy przez rząd są jednak podzielone. Trzecia seniorka stwierdziła, że obecnie emeryci mają o wiele lepszą sytuację "niż przedtem".

Podwyżki, waloryzacja i trzynasta oraz czternasta emerytura. To już jest bardzo duży zastrzyk - oceniła seniorka.
Zobacz także: Jolanta Kwaśniewska wejdzie do polityki? Były prezydent odpowiada
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić