Wypowiedział się o dziecku. Po słowach fanatyka fitnessu zawrzało

134

Tata z obsesją na punkcie fitnessu skrytykowany za niewłaściwe zachowanie wobec syna. Na Twitterze pochwalił się, że jego 8-miesięczne dziecko jest "szczupłe" dzięki diecie, która zawiera jedynie owoce, warzywa i jajka.

Wypowiedział się o dziecku. Po słowach fanatyka fitnessu zawrzało
Miłośnik siłowni oskarżony o niewłaściwe zachowanie wobec syna (Instagram)

Wpis mężczyzny na Twitterze, w którym w szczegółach opisuje dietę swojego 8-miesięcznego synka, został wyśmiany i skrytykowany przez internautów. Kulturysta Jack Reynolds napisał, że jego dziecko jest tak "szczupłe" i "przystojne" dlatego, że stosuje specjalną dietę. Razem z żoną karmi syna jajkami, owocami, warzywami i wodą. "Najczęściej mielimy warzywa dla niego, dopóki nie będzie mógł sam ich zjeść" - dodaje.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Jego wpis szybko stał się popularny wśród użytkowników Twittera. Komentatorzy nie zostawili na fanatyku siłowni suchej nitki. Część użytkowników kpiła z takiego podejścia do własnego syna, a część krytykowała takiego ojca za niewłaściwe zachowanie.

Nikogo nie obchodzi, czy dziecko jest szczupłe. To tylko dziecko!"\ - pisze jeden z użytkowników.
Gratulacje z okazji… chudego dziecka - napisał inny użytkownik.
Taką samą ma co drugie ośmiomiesięczne dziecko na świecie - kpi kolejny.

Kilku skrytykowało Jacka, że zbytnio skupia się na wyglądzie. "Moi rodzice też mi to zrobili. Teraz jestem wysportowany, ale mam depresję" - pisze jeden z użytkowników.

Autor: BA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić