Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
KLS
|

Krzysztof Jackowski miał wizję. Będzie wojna? Przełomem kwiecień

278
Podziel się

Jasnowidz Krzysztof Jackowski miał kolejną wizję. Ten rok niestety ma nie być najlepszy dla Polski. Straszne rzeczy zaczną dziać się już w kwietniu, ale najtrudniejszy będzie wrzesień.

Krzysztof Jackowski miał wizję. Będzie wojna? Przełomem kwiecień
Krzysztof Jackowski (YouTube)
bETbpMet

Nowy tydzień i nowa wizja Krzysztofa Jackowskiego. O dziwo jasnowidz stwierdził, że pandemia koronawirusa to nie jest najgorsza rzecz, z jaką będą musieli zmierzyć się Polacy...

Stan gotowości. Chcę państwu powiedzieć dwie ważne rzeczy. Kiedy była druga fala zarazy w naszym kraju, mówiłem że trzecia będzie bardzo silna. Mówiłem też to, że ona bardzo się wydłuży i będzie narastała w okresie marca i kwietnia. Tak jest. Ale nie o tym chcę mówić, chcę mówić o czymś bardziej niebezpiecznym, bo globalnym. Pewne wydarzenia zaczynają pokazywać, że mamy do czynienia z czymś, na co musimy bardzo uważać. Uważam, że to jest pierwszy moment, kiedy można stawiać tezę zagrożenia bardzo poważnym konfliktem. Spróbuje powiedzieć o tym, bo ważne to jest, co się dzieje teraz - zaczyna Jackowski.
bETbpMev

Okazuje się, że myśli jasnowidza już od dawna krążą wokół kwietnia.

Niechybnie idzie to w kierunku konfliktu. Mam wrażenie, że rejon Wrocławia i Wałbrzycha i coś będzie się działo na świecie, a Polska nie będzie wyalienowana z tego, mam wrażenie, że Polska zgodziła się na pewne działania. Zachód Polski (Wałbrzych) i Dolny Śląsk – Wrocław - te rejony najbardziej niebezpiecznie mi się kojarzy.

Kiedy czeka nas nieszczęście?

Taka dziwna rzecz mi się kojarzy. To będzie tak pozorni wyglądało, jakby poluzowania miały nastąpić, by nawet dzieci mogły iść do szkół, albo przynajmniej tak by się obiecało dzieciom. Nagle coś się stanie - wieszczy Krzysztof Jackowski.
bETbpMeB

Ale to nie wszystko... Źle zacznie dziać się już w tym miesiącu!

Kwiecień jest pierwszym momentem, gdy może coś się stać. Mówimy o bardzo ważnych rzeczach i tak jak są siły, które chcą coś zrobić i te, które nie chcą do tego dopuścić to nie oznacza, że to się już stanie w kwietniu. Kwiecień jest pierwszym czynnym, aktywnym momentem - straszy jasnowidz.

Do tego wszystkiego radzi rodakom, by już zaczęli gromadzić zapasy najważniejszych rzeczy.

bETbpMeC
Musimy uważać. Ja w jakiś sposób spróbuję się i swoją rodzinę zabezpieczać, bez paniki i bez wariactwa, ale leki, które biorę na serce, będę chciał mieć w zapasie - dodaje.

Choć wizje Krzysztofa Jackowskiego nie napawają optymizmem, należy mieć nadzieję, że jednak nic strasznego się nie wydarzy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bETbpMeW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(278)
ron
7 miesięcy temu
to taki wizjoner jakich troszke mamy np. ci co wywolali powstanie waarszawskie
Baranina
8 miesięcy temu
Uprzejmie przypominam o powiązaniach pana Jackowskiego z mafią. Odsyłam do filmu dokumentalnego "Pershing - król życia", gdzie pan Jackowski występuje i wprost nazywa Pershinga swoim "przyjacielem". Daje to do myślenia w kontekście pomocy pana Jackowskiego przy znajdywaniu zwłok i stawia pod znakiem zapytania jego fenomenalną karierę.
Lila
8 miesięcy temu
On już w listopadzie widział wojska na ulicach polskich miast. Miało być coś strasznego. I jakaś wojna wychodząca z Iraku. Też miała być jeszcze w ubiegłym roku ... No oby nie, ale póki co nie.
bETbpMeX
gość
8 miesięcy temu
ZA dużo Jackowski konfabuluje na bazie internetu i tv. To nie są "wizje" tylko wnioski z różnych informacji.
Jacek Dyć
8 miesięcy temu
Przeczytałem i nic z tego wywnioskować nie można, ot taki bełkot, kwiecień minie, tak jak minęły lata z przepowiadaniem wojny i nikt nawet nie przeprosił z tych co o niej przekonywali, jak i innych teoriach spiskowych. Zobaczymy czy Jackowski powie - przepraszam, ale widocznie źle odebrałem sen.
Basia
8 miesięcy temu
Tutaj są potrzebna koniecznie badania lekarskie i to szczegółowe. Pisanie o tych bredniach świadczy tylko o inteligencji tego który o tym pisze !!!
Gargoyle
8 miesięcy temu
Jak wypiję, to mam wizje... Najgorsza jest telewizja, ale wp.pl też niczego sobie. Nic dobrego się nie dzieje, tylko covid, morderstwa, wypadki, podwyżki i bieda.... Z tego wszystkiego muszę znowu wypić, i koło się zamyka.
Półprorok ja
8 miesięcy temu
jeżeli to przetrawić na surowo to prowokacja moze zadziałać, znowu coś spadnie, albo drony sprofanują granice( Łukaszenka cos podryguje ). Albo Ukraińcy wreszcie zdobeda sie na odwage i pogonia separatystów.Putin moze być piękny w sondażach ale myśli ma parszywe .A i Zachód niespokojny bedzie bo tabuny z Azji i Afryki rusza. Parę nacji upomni sie o niezależność. wiec bedzie się działo .a i ten rok moze byc bardzo nieurodzajny .Wiec suma sumarum oby nie
Richard von P...
8 miesięcy temu
Już wiem! Znajdą wreszcie ten "złoty pociąg" między Wrocławiem a Wałbrzychem i zacznie się wtedy bratobójcza wojna między tymi miastami o te "tony" złota. Ja tyż miałem wizję po flaszce 0,7/na łeb, że pod górą Ślęza/30 km od Wrocławia/ drzemie potężny wulkan i lada dzień po niedzieli pierdyknie że hej.
kura
8 miesięcy temu
Nawet "ślepa kura" czasem znajduje ziarno..., ale komuś bardzo zależy, żeby ludzie żyjący mieli błędne wyobrażenie o stanie zmarłych? To bardzo zły, bezlitosny duch propaguje to kłamstwo, że po śmierci człowiek żyje dalej! Prawda natomiast jest banalnie prosta i jedna jedyna: skoro nie istniał człowiek przed narodzeniem, to również nie istnieje po swojej śmierci! Niestety, "ojciec kłamstwa" i nasz "przeciwnik" z pomocą podobnych "mediów", poprzez "wizje" i sny stara się nam wpoić przekonanie, że jednak można się porozumiewać ze zmarłymi, i zapytać "ich" o dalszą drogę żyjących... Ale te istoty, to nie są umarli, lecz demony. Właśnie dlatego Stwórca surowo potępia osoby "wzywające zmarłych", czy to bezpośrednio, czy przez takie praktyki, jak wróżbiarstwo. Fałszywe wierzenia i religie to chyba największe zło na tej planecie, skoro podobno "inteligentny człowiek potrafi sam zginąć mordując przy tym innych, bo wierzy, że w niebie czekają na niego dziewice? Biorąc "te sprawy na chłopski rozum": czy to możliwe, aby dziesiątki tysięcy, często zupełnie sprzecznych ze sobą wierzeń i obrzędów religijnych nauczało ludzi PRAWDY?
Wariat
8 miesięcy temu
Była złota trąba młody nie dolne gmina Radzanów jeden słaby psychicznie ogrodnik po przejściu burzy lekko poddupadl na zdrowiu i wyszedł z domu na dwa tygodnie rodzina tego chorego pojechała doJanckowskiego a ten walnąłim tekst ze zaginionego trzeba szukac w okolicznych stawach z jednego spuscili wode nic tylko ryby kaput z dugiego spuscili polowe wody nic rodzina zalamana a po dwoch tygodniach chory wraca do domu i co panie jackowski jasnowidzie uzalezniony od fajek wstyd a kase oddales czy nie wzioles
Gino
8 miesięcy temu
Ten pan po prostu dużo czasu poświęca artykułom w internecie w prasie czy też wiadomościom w telewizji potem to wszystko analizuje i tworzy tzw wizje Bardzo łatwo można to udowodnić Tak potrafi każdy wystarczy tylko trochę chęci
Nordmen
8 miesięcy temu
Straciłeś chyba moc Dżinie. Ale warto zapamiętać twoje ostrzeżenia. A zapasy robię już od 2,5 roku , amo też. By chronić rodzinę. Przed czołgami Merkava.
bETbpMeP
gefraiter Kan...
8 miesięcy temu
W tym miesiącu wreszcie zrobię stolec i to taki z glancem,regulaminowy.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić