Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
EKO
|
aktualizacja

Frasyniuk krytycznie o Kaczyńskim: "nie wie, skąd się biorą dzieci"

257
Podziel się:

Władysław Frasyniuk zdecydował się na udzielenie wywiadu, w którym niezbyt pochlebnie wypowiadał się na temat Jarosława Kaczyńskiego. Działacz zarzucił prezesowi Prawa i Sprawiedliwości, że nie zdaje sobie sprawy z realiów, w jakich żyją "zwykli" Polacy.

Frasyniuk krytycznie o Kaczyńskim: "nie wie, skąd się biorą dzieci"
Władysław Frasyniuk nie szczędził słów krytyki pod adresem Jarosława Kaczyńskiego (PAP, Aleksander Koźmiński, Maciej Kulczyński)

Władysław Frasyniuk został zapytany o jedną z głośnych w ostatnim czasie wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego. W trakcie spotkania z wyborcami w Kołobrzegu prezes PiS przekonywał zgromadzonych, że za rządów Platformy Obywatelskiej panowała tak wielka bieda, że ludzie byli zmuszeni kraść z lasu jedzenie przeznaczone dla zwierząt.

Sięgamy do wszystkich, także dla tych najbardziej pokrzywdzonych. Tych miejsc, gdzie tych głodnych dzieci było naprawdę dużo. Tych miejsc, gdzie ludzie zbierali po lasach kartofle zasadzane dla dzików przez leśników. Bo tak było – mówił Jarosław Kaczyński w Kołobrzegu.

Władysław Frasyniuk ostro o Jarosławie Kaczyńskim

Działacz nie krył, że zachowanie Jarosława Kaczyńskiego w Kołobrzegu bardzo go oburzyło. Frasyniuk zarzucił prezesowi PiS, że żyje w oderwaniu od rzeczywistości, nie zdając sobie sprawy z problemów swoich wyborców.

Ani nie wie, co to jest szufelka, ani nigdy nie musiał palić w piecu. Jeśli chodzi zwłaszcza o ekonomię, to mam wrażenie, że jest na etapie dziecka, tylko nie wiem, w jakim wieku. On nie wie, skąd się biorą dzieci, a tym bardziej nie wie, skąd się biorą pieniądze – tłumaczył Władysław Frasyniuk w rozmowie z portalem Gazeta Wyborcza.

Władysław Frasyniuk podzielił się także przewidywaniami odnośnie do wyniku najbliższych wyborów. Ocenił, że Jarosław Kaczyński doprowadzi partię do wygranej tylko pod dwoma warunkami: jeśli przedstawiciele opozycji okażą "słabość" lub dojdzie do przesunięcia terminu głosowania. Działacz wskazał również przyczyny, dla których — jak twierdził — prezes PiS nie potrafi wczuć się w sytuację przeciętnego mieszkańca Polski.

Za połowę jego życia odpowiadała mama, która go ubierała, karmiła, wkładała mu buty, prasowała pewnie, Bóg wie, jakie inne jeszcze rzeczy robiła, żeby synek jakoś sobie radził w rzeczywistości. A druga połowa życia to państwo, które o niego dba. To te służby, ci ludzie, którzy wokół niego są. Wydaje mi się, że więcej o życiu wie jego kot niż sam Jarosław Kaczyński – stwierdził Władysław Frasyniuk (Gazeta Wyborcza).
Zobacz także: Zobacz też: Kaczyński o kartoflach dzików. "To trochę stand up"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(257)
Lolek
2 miesiące temu
Władzio Frasyniuk może w końcu wyjaśni skąd wziął kasę na 45 Tir-ów z naczepami w roku 90 ? Dziś jeden używany bez naczepy to ok 250 tyś zł plus naczepa 100-150 tys zależy od stanu? Wtedy nie było kredytów bank był tylko jeden PKO !!! Władzio ma coś do ukrycia dlatego atakuje wszystkich dookoła by odwrócić uwagę od siebie !
ana
2 miesiące temu
Kaczyński to taki osobnik, który gdy jest pokój w państwie to udaje wojownika i z wszystkimi walczy w kraju i z zagranicą. Ten człowiek nie potrafi inaczej egzystować. Natomiast kiedy trzeba było walczyć w czasach Solidarności to nikt o Kaczyńskim nie słyszał bo siedział w kuchni przy piecu u mamusi i z kotem na kolanach.
Jerzym
2 miesiące temu
Władek! Jak możesz tak się wypowiadać o potomku z pierwszej linii Bolesława Chrobrego i największym strategu równym Napoleonowi. Czy ty nie słyszałeś, jak on sam stwierdził, że nie ma na świecie ludzi mądrzejszych od niego. Sądzę, że on już za życia zostanie wyniesiony na ołtarze a jego ciało po śmierci zostanie zabalsamowane i wystawione na widok publiczny jak ciało Włodzimierza Lenina.
prawda
2 miesiące temu
Frasyniuk nie dorasta Kaczynskiemu do piet a przemawia przez niego arogancja i buta ,bo Kaczynski rozgrywa takich petakow i zdrajcow jak Frasyniuk na kazdej plaszczyznie
Yeti
2 miesiące temu
Zołc pana zalewa ....a to zle swiadczy o pany ,panie Grzyb a nie o premierze KACZYNSKIM ......pan NIGDY nie dorowna poziomem do Prezesa chocby pan wysoko podskakiwał .......
klara
2 miesiące temu
A Frasyniuk od urodzenia był we wszystkim samodzielny. Jemu mama nie była potrzebna.
gość
2 miesiące temu
Przez Frasyniuka przemawia zwykła zazdrość. Nie od dziś wiadomo, że pan prezes Kaczyński góruje nie tylko wzrostem nad całą resztą klasy politycznej w Polsce. I to Frasyniuka boli.
1,2,3
2 miesiące temu
Frasyniuk skorzystaj z szansy i po prostu milcz to nic nie kosztuje w przeciwieństwie do twoich ciężarówek.
zzx
2 miesiące temu
ale wie skąd miałeś na ciężarówki.
Ps.
2 miesiące temu
Sprostowanie !!! To nie kartofle zbierali tylko TRUFLE !! OJ JAKIE BIEDNE DZIECI, OJOJOJ!!!
Xxl
2 miesiące temu
Kto to Frasyniuk
Olo
2 miesiące temu
Kaczyński i jego sekta to bardzo niebezpieczni ludzie. Stanową zagrożenie dla milionów prawdziwych Polaków.
DZIDZIA
2 miesiące temu
To jest ten co obraził żołnierzy broniących granic RP fr fr fr grzyb?
Metro66
2 miesiące temu
Kiedy ty Frasyniuk i Tusk spaliście do południa to Jarosław Kaczyński był w Kijowie w środku bitwy !
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić