Wróć na
Angelika Karpińska
|

Gdańsk. Policja szuka tego mężczyzny. Zaatakował nożem przypadkową osobę

1
Podziel się

Śledczy prowadzą dochodzenie w sprawie ataku, do którego doszło przy ul. Dmowskiego w Gdańsku. Poszukują mężczyzny, który zaatakował nożem przypadkową osobę.

Gdańsk. Policja szuka tego mężczyzny. Zaatakował nożem przypadkową osobę
Gdańsk. Policja poszukuje nożownika (Policja)
bDaoGIER

Do zdarzenia doszło 24 lipca pomiędzy godz. 22:30 a 22:45 przy ul. Dmowskiego w Gdańsku. Przechodzień został zaatakowany przez nieznajomego mężczyznę, który ugodził go nożem w okolice karku.

Od czasu ataku policjanci z Wrzeszcza pracowali nad ustaleniem tożsamości sprawcy. Dzięki przesłuchaniu świadków, analizie zawiadomienia o przestępstwie oraz sprawdzeniu nagrań z monitoringu, udało im się znaleźć wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym przestępstwem.

bDaoGIET

Mundurowi podają, że poszukiwany mężczyzna ma ok. 25-35 lat. W dniu popełnienia przestępstwa miał widoczny zarost i kręcone, dłuższe włosy. Ubrany był w granatową bluzę z kapturem, pod którą miał jasną koszulkę lub koszulę. Miał na sobie również szare spodnie z szerokimi nogawkami i szare buty.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę lub mają informacje o jego miejscu pobytu, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami z Komisariatu Policji III w Gdańsku przy ul. Białej 1, tel.: 47 741-15-22. Z policjantami można skontaktować się również za pośrednictwem poczty elektronicznej, pisząc na adres: komendant.kp3@gd.policja.gov.pl. Policjanci zapewniają anonimowość, a każda przekazana informacja zostanie przez nich sprawdzona - podkreśla policja z Gdańska.

Gdańsk- Policjanci szukają sprawcy uszkodzenia ciała

bDaoGIEZ

Zobacz także: Napadł na policjantów podczas ucieczki. Funkcjonariusze ze Śląska publikują nagranie

bDaoGIFu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(1)
Ok
miesiąc temu
Nie mogli do grudnia poczekać? Może szybciej by co zatrzumali przegranego w strój mikołaja.
Najnowsze komentarze (1)
Ok
miesiąc temu
Nie mogli do grudnia poczekać? Może szybciej by co zatrzumali przegranego w strój mikołaja.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić