aktualizacja 

Gdy zobaczyli zdjęcia, oniemieli. Tak wygląda dzisiaj "Mały Herkules"

133

Richard Sandrak odkąd został najsilniejszym chłopcem na świecie, zyskał pseudonim "Mały Herkules". Od tego wydarzenia minęło już 18 lat. Obecnie dorosły mężczyzna może się pochwalić zupełnie inną sylwetką.

Gdy zobaczyli zdjęcia, oniemieli. Tak wygląda dzisiaj "Mały Herkules"
Richard Sandrak. (Chanel 5)

Richard Sandrak to amerykański kulturysta ukraińskiego pochodzenia. W wieku dwóch lat przeniósł się z rodzicami - dietetykiem Pavlem i instruktorką gimnastyczną Leną - do Stanów Zjednoczonych. Tam zdobył popularność jako "Mały Herkules".

Chłopiec od najmłodszych lat uprawiał sporty siłowe i walki. Jako ośmiolatek podnosił ciężary o wadze 95 kg. Media szybko zaczęły interesować się przypadkiem Richarda i jego niesamowitą formą. Chłopiec stał się gwiazdą branży kulturystycznej.

W wieku 11 lat został nazwany Najsilniejszym Chłopcem Świata. Krótko po tym porzucił karierę kulturysty m.in. przez to, że jego ojciec trafił do więzienia za przemoc domową przeciwko mamie Richarda.

Richard Sandrak ma teraz 29 lat. Patrząc na jego obecną sylwetkę trudno dostrzec w nim "Małego Herkulesa" sprzed lat. Podobno nadal wykonuje ćwiczenia cardio lub jeździ na deskorolce, aby zachować formę, ale nie planuje wrócić do ciężarów.

Jego obecne marzenia nie mają już nic wspólnego z kulturystyką, ponieważ teraz 29-latek chce zostać naukowcem i pracować dla NASA.

Zobacz także: Odnaleźli ocalałe dzieci w ruinach. Dramatyczne nagranie z akcji ratunkowej po tornado w USA
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić