Godziny dla seniorów. Rząd odpowiada na apele. Ogłoszono ważną zmianę!

70

Mało kto się spodziewał, że podczas czwartkowej konferencji prasowej ogłoszone zostanie coś takiego. A jednak. Minister zdrowia Adam Niedzielski przekazał, że godziny dla seniorów zostaną zniesione. Od kiedy?

Godziny dla seniorów. Rząd odpowiada na apele. Ogłoszono ważną zmianę!
Godziny dla seniorów. Ważna zmiana (Pixabay)

Godziny dla seniorów obowiązują w dni powszednie między 10 a 12. To rozwiązanie pozwala starszym ludziom zrobić zakupy bez obaw dot. zakażenia koronawirusem.

Nie brakowało osób, które krytykowały ten pomysł. Zauważano, że seniorzy nie korzystają z tego "okienka", i tak robiąc zakupy w innych porach. Przedsiębiorcy wystosowali nawet specjalny apel do rządu.

Rządzący postanowili przychylić się do próśb. Minister zdrowia Adam Niedzielski ogłosił, że od 1 lutego godziny dla seniorów nie będą obowiązywać.

Przedsiębiorcy zwrócili się do nas z apelem o zniesienie godzin dla seniora - ponieważ otwieramy cały handel w reżimie sanitarnym, to również przychylimy się do tego apelu i od 1 lutego godziny dla seniora zostają zniesione - zaznaczył na konferencji prasowej.

Koronawirus w Polsce. Galerie handlowe znów otwarte!

W czwartek minister zdrowia Adam Niedzielski podał również, że przywrócona zostaje działalność galerii handlowych. Będą funkcjonować od 1 lutego - oczywiście z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić