o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Aniela Siwek
|

Godziny otwarcia sklepów w długi weekend. Lidl, Biedronka

0
Podziel się

Jeśli planujesz robić zakupy podczas długiego czerwcowego weekendu, sprawdź, które sklepy będą otwarte i w jakich godzinach.

Godziny otwarcia sklepów w długi weekend. Lidl, Biedronka
(Pixabay)
bDAftZFN

Boże Ciało wypada w tym roku w czwartek 11 czerwca. Rozpoczyna długi weekend. Jeśli planujesz zrobić w tym czasie zakupy, pamiętaj, że Boże Ciało to dzień wolny od pracy, a następująca po nim niedziela 14 czerwca jest wolna od handlu.

Niektóre markety zmieniły godziny otwarcia. Sprawdź, gdzie i kiedy można zrobić zakupy w długi weekend.

bDAftZFP

Biedronka

10 czerwca, w środę, część sklepów otworzyła się wcześniej, o godzinie 5 lub 6. Będą czynne aż o 23.30. W piątek i sobotę sklepy sieci Biedronka będą pracowały w zwykłych godzinach.

Zobacz także: Ekologiczna żywność podbija Polskę. "Takich jabłek nie ma w zwykłym markecie"

Lidl

Sieć sklepów Lidl nie przewiduje większych zmian na środę. W piątek i sobotę wszystkie placówki będą pracować w standardowych godzinach.

bDAftZFV

Carrefour

Markety Carrefour w piątek i sobotę będą otwarte w zwykłych godzinach. Inaczej może być ze sklepami franczyzowymi. Ich działanie będzie regulowane indywidualnie przez właścicieli. W każdej placówce zostanie umieszczona odpowiednia informacja. Z racji tego część sklepów zostanie otwarta nawet w Boże Ciało.

Żabka

Żabki posiadają status placówek pocztowych, a to oznacza, że mogą być otwarte w dni objęte zakazem handlu. W większości będzie można zrobić zakupy zarówno w Boże Ciało jak i niedzielę 14 czerwca. Godziny otwarcia są ustalane przez właścicieli.

bDAftZFW

Kaufland i Tesco

W środę i piątek większość marketów obu sieci będzie pracować w standardowych godzinach tak jak w dni robocze.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDAftZFX
bDAftZGq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(0)
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić