o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Robert Czykiel
|

Gromee został ojcem. Popularny muzyk doczekał się córki

1
Podziel się

Gromee i Sara Chmiel starają się trzymać swoje życie prywatne z dala od mediów. Teraz jednak wszyscy huczą o narodzinach ich drugiego dziecka.

Gromee został ojcem. Popularny muzyk doczekał się córki
Gromee i Sara Chmiel po raz drugi zostali rodzicami (Instagram)
bDeLMePV

Andrzej Gromala na co dzień znany jest pod pseudonimem Gromee. Popularny polski DJ świetnie sobie radzi życiu zawodowym, ale też nie ma powodów do narzekania w życiu prywatnym. Od dwóch lat jest szczęśliwym mężem i ojcem.

Gromee znowu został ojcem

Żoną muzyka jest Sara Chmiel, która także robi karierę muzyczną. Od dziewięciu lat jest wokalistką zespołu Łzy. Okazuje się, że w życiu szczęśliwego małżeństwa nastąpiła kolejna rewolucja.

bDeLMePX

Gromee za pośrednictwem Instagrama poinformował, że po raz drugi został ojcem. Dwa lata temu powitał na świecie syna, a teraz przyszedł czas na córkę.

Cześć piękny świecie! Jestem Helenka, urodziłam się dzisiaj, ogarnę z dzielną Mamą kilka spraw w szpitalu i widzimy się niebawem - napisał szczęśliwy ojciec.
bDeLMeQd

Andrzej i Sara od razu zostali zasypani gratulacjami od fanów oraz ludzi ze świata muzyki. W najbliższym czasie kariera zawodowa z pewnością zejdzie na dalszy plan.

Martyna Wojciechowska o ślubie z Przemkiem Kossakowskim: "Poinformuję za pomocą social mediów"

bDeLMeQy
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(1)
Wtf
1 tyg. temu
Kto to jest? Hahaha
Najnowsze komentarze (1)
Wtf
1 tyg. temu
Kto to jest? Hahaha
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić