aktualizacja 

Grożono jej śmiercią. Edyta Pazura poinformowała o swojej decyzji

4

Edyta Pazura poinformowała, że przez 14 dni odpocznie od internetu. Przy okazji wystosowała prośbę m.in. do koronasceptyków, antyszczepionkowców i twórców teorii spiskowych.

Grożono jej śmiercią. Edyta Pazura poinformowała o swojej decyzji
Żona Cezarego Pazury zapowiedziała urlop (akpa)

Ostatnio pojawiło się sporo ataków wymierzonych w stronę Cezarego Pazury. Popularny aktor został posądzony o to, że znalazł się w grupie osób, które zaszczepiono poza kolejnością. Celebrytę uparcie broniła jego żona Edyta. Dzień później poinformowała o tym, że udaje się na 2-tygodniowy odpoczynek od internetu.

Urlop - dwa tygodnie przerwy od wszystkiego w tym od internetu - oświadczyła na Instagramie.

Przy okazji Edyta Pazura wystosowała prośbę. Zwróciła się do przedstawicieli różnych kontrowersyjnych grup społecznych.

Przy tej okazji mam prośbę. Do wszystkich: koronasceptyków, antyszczepionkowców, twórców teorii spiskowych - chipów 5G, lewoskrętnej witaminy C, etc. W moim najbliższym otoczeniu na koronawirusa zmarły cztery osoby, dwie w stanie ciężkim podłączone były do respiratora, a moja 30-letnia znajoma, która przeszła COVID-19 bezobjawowo, ma obecnie sitko z płuc. W lewym górnym rogu znajduje się okienko „przestań obserwować", a na zdjęciu numer 2. załączam instrukcję. Bądźmy mili dla siebie nawzajem, gdyż w tej kwestii na pewno nie znajdziemy wspólnego języka. Nie wchodźmy sobie w drogę - napisała.

"Mojego zdania nie zmienią wyzwiska i groźby śmierci"

Edyta Pazura w mocnym i obszernym wpisie poinformowała, że wielokrotnie grożono jej śmiercią. Jednocześnie zapewniła, że "jest za dużą dziewczynką, żeby bać się kogokolwiek lub czegokolwiek".

Mojego zdania nie zmienią też wyzwiska i groźby śmierci, które dostaję. Gdyby wszystkie te życzenia miałyby się spełnić, to przez ostatnie 13 lat umarłabym już jakieś 1000 razy, a pamiętajcie że groźby lubią wracać do swoich właścicieli... Jestem już za dużą dziewczynką, żeby bać się kogokolwiek lub czegokolwiek. Niektórzy nie odróżniają RNA od DNA, embrionu ludzkiego od białka kurzego jajka i w końcu argument ostatni. „Producent nie daje gwarancji bezpieczeństwa”. No, niestety, jak łykacie przeciwbólowe [tabletki] to producent też Wam nie zagwarantuje, że się po nich nie przekręcicie. (Zdjęcie numer 3. - fragment ulotki leku przeciwbólowego z oficjalnej strony producenta) - zaznaczyła.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić