BOB| 
aktualizacja 

Cezary Pazura pokazał dom na Mazurach. Można pozazdrościć

7

Cezary Pazura postanowił odkryć część swojej prywatności. Aktor pokazał swoim fanom domek na Mazurach, który leży nad jeziorem.

Cezary Pazura pokazał dom na Mazurach. Można pozazdrościć
(Instagram)

Gwiazdy przeważnie starają się chronić swoją prywatność przed ciekawskimi. Pod prąd jednak idzie Cezary Pazura, który od pewnego czasu prowadzi kanał w portalu YouTube. Przeważnie zdradza tam sekrety polskiego kina, ale też coraz częściej pokazuje życie prywatne.

Dom Cezarego Pazury na Mazurach

Ostatnio popularny aktor zaskoczył swoich fanów. Z rodziną udał się do swojego domu wypoczynkowego, który znajduje się na Mazurach. Następnie nie miał problemu z tym, aby pokazać, jak wygląda jego posiadłość.

Dom leży nad jeziorem i otaczają go lasy, co daje choć trochę prywatności. Wraz żoną Edytą Pazurą i dziećmi często tam odpoczywają. Wewnątrz mają wszystko, a na podwórku nawet znajduje się duży basen.

Teren całej działki jest na tyle duży, że sam Pazura stwierdził, że określenie "działka" nie do końca pasuje. Przy okazji opowiedział anegdoty o nieproszonych gościach. Jeden z fanów nawet przepłynął jezioro, aby spotkać się z aktorem.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: PRYWATNOŚĆ AKTORA - CZY ISTNIEJE? *odcinek w terenie*
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić