Grupa nastolatków wszczęła awanturę. "Grozili, że wszystkich zadźgają"

42

Do sieci trafiło nagranie, na którym widać walczących ze sobą pasażerów. Według świadków awanturę wszczęła grupa nastolatków, którzy wyciągnęli noże i grozili, że "wszystkich zadźgają".

Grupa nastolatków wszczęła awanturę. "Grozili, że wszystkich zadźgają"
W pociągu wszczęto awanturę. (Twitter)

Nagranie wykonano w pociągu linii Thameslink z Brighton do Cambridge. Autorką jest jedna z pasażerek - Summer Thomas, która wciąż jest w szoku po tych wydarzeniach.

Grozili pasażerom, bo zgubili telefon

Na nagraniu widać, jak grupa nastoletnich chłopców krzyczy i przepycha się z kobietą. Do awantury w pewnym momencie dołączyli także inni pasażerowie.

Jeśli ktokolwiek wie, kim są te dzieciaki w pociągu z Brighton do Cambridge o 22.2, proszę dać mi znać. Wykrzykiwały obelgi pod adresem każdej osoby, dopóki ktoś nie postanowił zareagować — czytamy w opisie nagrania.

Summer Thomas powiedziała, że chłopcy zachowywali się wulgarnie, obrażali pasażerów i rzucali butelkami. Kiedy jedna z pasażerek powiedziała im, żeby się uspokoili, zaczęli na nią przeklinać. Jej mąż stanął w jej obronie i spoliczkował jednego z nastolatków.

Jeden z nich nie mógł znaleźć swojego telefonu i mówił do ludzi, że jeśli wezmą jego telefon, to zostaną zadźgani, ale nikt nie wiedział, gdzie on jest - powiedziała dla "Daily Mirror".

Chłopcy w pewnym momencie wyciągnęli także noże i pasażerowie zaczęli się bać, że ich groźby są prawdziwe. Dzwonili na policję i prosili, żeby zatrzymać pociąg. Autorka nagrania wspomina, że sprawcy tego zamieszania byli wyraźnie zadowoleni. "Szukali kłopotów" - mów Thomas.

Ludzie dzwonili na policję, ale żaden funkcjonariusz się nie zjawił. Ludzie walili w drzwi maszynisty, inni próbowali znaleźć klamkę awaryjną, ale nikt nie mógł nic zrobić — dodaje dziewczyna.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Kiedy powstanie CPK? Horała odpowiada na niewygodne pytania
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić