o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MMC
|

Grzegorz Braun stanie przed sądem? Jest zawiadomienie do prokuratury

82
Podziel się

Grzegorz Braun przekroczył swoje uprawnienia? Prezes Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych składa zawiadomienie do prokuratury.

Grzegorz Braun stanie przed sądem? Jest zawiadomienie do prokuratury
Grzegorz Braun. (PAP, Darek Delmanowicz)
bECdpJqt

Grzegorz Braun postanowił skorzystać z prawa do kontroli poselskiej. Nawiedził więc Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych w celu prześwietlenia prezesa placówki dr Grzegorza Cessaka.

Dr Cessak relacjonuje, że Braun miał przyjść w towarzystwie innych przeciwników szczepień. Wizyta miała być daleka od przyjemnych, a sam poseł rzekomo zażądał wglądu do badań klinicznych szczepionek w populacji dzieci poniżej 12. roku życia

bECdpJqv
Nie miałem takiej sytuacji do tej pory. Oczywiście kontrole poselskie się zdarzają, ale zawsze są one w pełnej kulturze, dyskusji, przede wszystkim w zrozumieniu tematu - mówi cytowany przez PAP dr Grzegorz Cessak.

Zdarzenie było transmitowane na YouTube. Prezes Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych zarzuca grupie Brauna zorganizowanie show, które miało być pożywką dla sceptyków szczepień. Urząd po incydencie będzie chroniony przez policję, a sprawa ma trafić do prokuratury.

bECdpJqB
Zobacz także: Które grupy z obowiązkiem szczepień przeciw koronawirusowi? „Trzeba przywrócić szacunek dla nauki”
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bECdpJqW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(82)
omen
1 tyg. temu
no dr Grzegorz Cessak... oddech smierci masz na plecach...za takie zbrodnie
Rick
miesiąc temu
Obejrzałem na YT i skala manipulacji Casaka i usłuznych mediów poraża. Normalność ginie w przerwach między reklamami.
Zofia21
miesiąc temu
Widziałam na YouTube na żywo, całą relację z wizyty Pana posła Brauna i towarzyszących mu panów Pospieszalskiego,Rolę i Płaczka .Wszyscy panowie zachowywali się z wielką klasą. Prezes Cessak zwyczajnie uciekł i nie było z nim kontaktu, a bezradni urzędnicy jak to urzędnicy...zasłaniali się przepisami Kłamstwo ,kłamstwo i wielka manipulacja ,w dodatku na oczach tysięcy oglądających...
bECdpJqX
Pittttttttt
miesiąc temu
Oglądałem to 'wtargniecie' na FB, pan Braun wraz z panem Pospieszalskim weszli spokojnie, kulturalnie i nawet zostali poczęstowani kawką przed spotkaniem, podczas spotkania z tym dyrektorkiem poseł był stanowczy ale z pełną kulturą prosił o pokazanie dokumentów, do czego miał prawo. Za to urzędnicy byli mocno niechętni by przekazać mu jakiekolwiek informacje. Nie było żadnych scen ani szukania sensacji. Za to sensacją było dla mnie to co usłyszałem następnego dnia z radia a mianowicie wersji tego dyrektora, bzdura bzdurę poganiała jakby opowiadał o zupełnie innym spotkaniu, jest on bezczelnym kłamcą, działającym na nie wiadomo czuję polecenie, by siać zamęt i dyskredytować pana Brauna.
PO=PiS=SS
miesiąc temu
Ale jak to? Fazsystowcy gnębiciele nie lubią być gnębieni?
pytanko
miesiąc temu
Czy dr Cessak chce zawiadomić prokuraturę,że poseł reprezentujący społeczeństwo i przez niego wybrany miał czelność skorzystać z przysługującego mu prawa do kontroli poselskiej,aby chronić dzieci przed bezprawnym działaniem na rzecz zagranicznych koncernów polegajacym na przeprowadzaniu dla nich eksperymentu medycznego?
asd
miesiąc temu
I bardzo dobrze, skoro ma do tego prawo, niech robi kontrolę.
wertyuiop[
miesiąc temu
show to wy urządzacie od ponad roku. ile jeszcze będziecie nas straszyć, wyzywać, obrażać, oskarżać, gnębić, nękać itp. mamy was już dość.
koronaświrus
miesiąc temu
Brawo Grzegorz Braun !
Wot i wsio
miesiąc temu
Nic Mu nie bedzie bo starczy jak Prokurator zarzadzi badania PSYCHIATRYCZNE tegoz Osobnika to nie bedzie odpowiadal z powodu barku WINY.
widz
miesiąc temu
Oglądałem tą interwencję online. Panie prezesie nie bądź Pan śmieszny, jedynymi osobami które robiły szopkę to był Pan i Pana pracownicy, którzy kręcili i mylili się w zeznaniach. Do tego Pański urząd nie przedstawił badań biomedycznych o które prosił poseł Braun, które są prawnie wymagane, żeby mógł Pan zatwierdzić takie eksperymenty na najmłodszych polakach. Zapewne poseł Braun bardzo chętnie się z Panem spotka w sądzie w którym wedle mojej oceny ośmieszy Pan jedynie urząd i padnie jak kawka, tak jak podczas interwencji. Wtedy nie pomoże ucieczka do TVN na skargę i zakłamywanie faktów:)
stopmRNA
miesiąc temu
a Braun powinien złożyć na niego za kłamstwo, szło w tvn.
Piotr foliarz
miesiąc temu
a gdzie spier dylił prezesunio , który wydał zgode na te badania??? Pytanie brzmiało prosto i zrozumiale dla ludzi którym zależy na zdrowiu dzieci, na jakiej podstawie pan prezes wydał zgode na te badania???
bECdpJqP
....
miesiąc temu
Dziwne aby w tych czasach ktoś się nie skupiał do dogłębnej dokumentacji filmowej tego co robi aby potem właśnie np. prokuratura niemiała się czego przyczepić.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić