Gwałciciel atakował na cmentarzu. Jego ofiarą padło kilka kobiet i mężczyzna

25

Ten 29-latek to prawdziwy potwór! Kamil A. urodził się i wychował w Kassel w Niemczech. Pierwszych drobnych przestępstw dopuszczał się już jako 12-latek! Teraz odpowie przed sądem za zgwałcenie kilku osób. Część z nich wykorzystał seksualnie na cmentarzu miejskim w Nordstadt.

Gwałciciel atakował na cmentarzu. Jego ofiarą padło kilka kobiet i mężczyzna
Gwałciciel grasował po cmentarzu. (Pixabay, fietzfotos)

O sprawie pisze niemiecki "Bild". Wszystkich poniżej opisanych gwałtów Kamil A. dopuścił się między lutym a lipcem 2022. Śledczy ustalili przerażające szczegóły każdego z nich. Dosłownie mrożą krew w żyłach. Pierwszy bestialski atak seksualny miał miejsce w domu sąsiadki mężczyzny. Agresor zadzwonił do jej drzwi, a następnie brutalnie ją wykorzystał.

Gwałcił też przypadkowych ludzi. Szczegóły szokują

Drugą ofiarę 29-latek także zgwałcił w jej własnym mieszkaniu. Wszedł tam pod pretekstem, że grozi mu niebezpieczeństwo. W kolejnym przypadku dostał się do domu 70-letniej poszkodowanej przez otwarty balkon. Kobieta nie miała szans w starciu z silnym mężczyzną. W trakcie aktu złamał jej nos.

Następny drastyczny gwałt miał miejsce na cmentarzu miejskim. To tam potwór zaciągnął ciężarną kobietę i dotkliwie ją skrzywdził. Tak samo postąpił z 70-letnią seniorką, którą też wykorzystał na nekropoli, a następnie okradł ją. Po wszystkim uciekł.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Dramatyczna historia Katarzyny. To tylko "zabawa w dorosłych"

Jego ofiarą padł też przypadkowy mężczyzna. W jednym z klubów dewiant zaciągnął go do toalety i zmusił do "wykonania innej czynności seksualnej". Groził mu też, że go pobije.

Przestępcę zatrzymano 9 lipca 2022. Zarzuty postawiono mu pod koniec minionego roku. Udało się to dzięki dopasowaniu jego DNA (próbka śliny)) do śladów znalezionych na ciałach poszkodowanych. Co ciekawe, sprawca nie przyznaje się i nadal wszystkiemu zaprzecza. Niebawem rozpocznie się jego proces przed wymiarem sprawiedliwości.

Jak podaje policja, gwałciciel jest znany ze swoich wcześniejszych wybryków. Zaczął jako 12-latek od rozbojów i napadów. Był też karany i siedział w więzieniu dla młodocianych za przestępstwa seksualne.

Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić