aktualizacja 

Niecodzienny ślub. Gwałcicielka i ofiara zostali mężem i żoną

173

Baylee Turner pracowała w liceum i właśnie tam spotkała swoją przyszłą ofiarę. 26-letnia nauczycielka dopuściła się wykorzystywania jednego z podopiecznych. W reakcji na molestowanie nieletniego wszczęto śledztwo, jednak umorzono je, gdy... Turner go poślubiła.

Niecodzienny ślub. Gwałcicielka i ofiara zostali mężem i żoną
Nauczycielka poślubiła ucznia, którego wcześniej wykorzystywała (zdjęcie ilustracyjne) (Getty Images)

Jak informuje New York Post, Baylee Turner przyznała się do wykorzystywania ucznia. Była nauczycielka zrobiła to w trakcie policyjnego przesłuchania, które odbyło się w styczniu 2019 roku.

Śledztwo w sprawie molestowania umorzono. Gwałcicielka poślubiła ofiarę

Prokuratura wszczęło śledztwo w sprawie Baylee Turner. Wygląda jednak na to, że 26-latka uniknie kary. Prokuratura stanu Missouri wycofała się z oskarżeń wobec byłej nauczycielki po tym, gdy poślubiła swoją ofiarę.

Na temat sprawy zabrał głos Nate Dally, zastępca prokuratora, który prowadził śledztwa. Dally wyjaśnił, że jako mąż Baylee Turner jej dawny uczeń ma prawo do odmowy składania zeznań, a właśnie one były kluczowe dla powodzenia przyszłej rozprawy sądowej.

Do wiadomości publicznej nie podano, ile lat ma obecnie były uczeń Baylee Turner, a także kiedy "para" wzięła ślub. 26-latka do lutego 2019 roku pracowała w liceum w Sarcoxie i właśnie tam poznała swoją przyszłą ofiarę.

Baylee Turner nie jest pierwszą w historii USA nauczycielką, która najpierw molestowała, a potem poślubiła ucznia. Wśród opinii publicznej głośnym echem odbiła się sprawa Mary Kay Letourneau – gdy między nią a przyszłym mężem doszło do pierwszego zbliżenia, ten miał zaledwie 12 lat.

Zobacz także: Zobacz też: Przestępstwa seksualne w show-biznesie. Przykładów nie brakuje
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić