23-letnia nauczycielka brutalnie zamordowana na oczach świadków

110

23-letnia Ashling Murphy, która pracowała jako nauczycielka w szkole podstawowej, została brutalnie zamordowana. Nieznajomy 40-latek zaatakował ją, gdy poszła pobiegać w Tullamore w Irlandii.

23-letnia nauczycielka brutalnie zamordowana na oczach świadków
Nauczycielka została brutalnie zamordowana (Facebook)

W środę ok. godz. 16 Ashling Murphy poszła pobiegać na ścieżce wzdłuż kanału w Tullamore w Irlandii. W pewnym momencie została zaatakowana przez nieznajomego 40-latka.

Morderstwo młodej nauczycielki w Irlandii

23-letnia nauczycielka została brutalnie zamordowana. Do zbrodni doszło w biały dzień, na oczach świadków.

Ashling Murphy była utalentowaną skrzypaczką. Należała do National Folk Orchestra of Ireland. Uczyła muzyki w szkole podstawowej Durrow National School.

Wszystko wskazuje na to, że ofiara i napastnik nie znali się. Świadkami zbrodni były dwie kobiety, które widziały, jak podejrzany uciekał z miejsca zdarzenia. Wkrótce potem mężczyzna został aresztowany.

Lokalne media podały, że to 40-letni obywatel Rumunii, który mieszka w okolicy od 20 lat i ma problemy z alkoholem. Jest przesłuchiwany pod zarzutem morderstwa.

Ten obszar, w którym doszło do przestępstwa, jest popularny wśród mieszkańców Tullamore i jest szeroko wykorzystywany do celów rekreacyjnych – powiedział dziennikarzom nadinspektor Eamonn Curley.

Zobacz także: Dramatyczne nagranie z psem dryfującym na lodzie. Dzieci ruszyły mu na ratunek

Autor: NB
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić