Jan Manicki
Jan Manicki| 

Skandal w show-biznesie. Wypłynęło nagranie z amerykańskimi gwiazdami

18

Policja wszczęła śledztwo w sprawie wydarzeń, do których doszło między raperem Quavo i raperką Saweetie. Gwiazdy amerykańskiej muzyki miały pobić się w windzie. Raper zaprzecza jednak, jakoby kiedykolwiek zaatakował swoją dziewczynę.

Skandal w show-biznesie. Wypłynęło nagranie z amerykańskimi gwiazdami
Między gwiazdami miało dojść do szarpaniny w windzie (YouTube)

Amerykański portal TMZ zdobył nagranie z 2020 roku, na którym widać jak Saweetie jest popychana i szarpana przez Quavo. Raperka zostaje siłą wepchnięta do windy i powalona na ziemię. Kiedy leży na podłodze, raper nie próbuje udzielić jej pomocy.

Ich związek nie przetrwał próby czasu. Saweetie i Quavo rozstali się po trzech latach

27-letnia Saweetie swoją karierę rozpoczynała na Instagramie i Soundcloudzie. Dużą popularność przyniósł jej singel "Icy Girl", który w 2017 roku pokrył się w Stanach Zjednoczonych platyną. Słuchacze pokochali także jej utwór zatytułowany "My Type". Aktualnie raperka pracuje nad debiutanckim albumem.

We wrześniu 2018 roku świat obiegła informacja, że raperka spotyka się z członkiem hiphopowej grupy Migos, Quavo. Związek gwiazd przetrwał jednak zaledwie trzy lata. Jakiś czasu Saweetie poinformowała o rozstaniu.

Jestem singielką. Wytrzymałam zbyt wiele zdrad i bólu, o którym nikt nie wiedział, aby stworzyć fałszywą narrację obrażającą moją osobę. Prezenty nie pomagają na blizny, a miłość nie jest prawdziwa, gdy intymność jest oddawana innym kobietom – stwierdziła.

Do sugestii, że Saweetie była wielokrotnie zdradzana nie ustosunkował się jej były partner. Podkreślił natomiast, że spodziewał się po raperce czegoś zupełnie innego. – Kochałem cię i zawiodłem się na tobie. Nie jesteś taka, jaka się wydawałaś. Życzę ci wszystkiego najlepszego – stwierdził.

Para amerykańskich artystów pobiła się windzie. Bulwersujące nagranie

O muzykach ponownie zrobiło się głośno za sprawą ujawnionego nagrania z windy. Między raperem i raperką miało dojść do szarpaniny. Głos w sprawie zabrała sama zainteresowana.

Ten niefortunny incydent wydarzył się rok temu i chociaż od tamtej pory pogodziliśmy się i zostawiliśmy za sobą tamten spór, było między nami wiele innych przeszkód do pokonania w związku i poszliśmy dalej – skomentowała.

Quavo nie przyznał się jednak, że to on występuje na nagraniu. – Nigdy nie zaatakowałem fizycznie swojej dziewczyny – podkreślił.

Policja wszczęła dochodzenie w sprawie zarejestrowanego filmu. Postępowanie będzie prowadzone pod kątem możliwego stosowania przemocy domowej. Obie strony konfliktu zostaną przesłuchane i na tej podstawie przedstawione zostaną ewentualne zarzuty.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić