Horror w czasie sylwestra. Śmierć Brazylijki zarejestrowała kamera

16

Na plaży w brazylijskim Sao Paulo doszło do wstrząsających wydarzeń. Podczas nocy sylwestrowej wybuch petardy zabił kobietę. 38-latka była matką dwóch chłopców. Do mediów społecznościowych trafiło wideo, na którym widać moment tragedii.

Horror w czasie sylwestra. Śmierć Brazylijki zarejestrowała kamera
Kobieta nie przeżyła wybuchu (Facebook)

Co roku podczas nocy sylwestrowej dochodzi do wielu incydentów. Służby ratunkowe na całym świecie są przyzwyczajone, że to właśnie wtedy dochodzi do większej liczby wypadków niż zwykle. Zazwyczaj jest to ściśle powiązane z możliwością zabawy fajerwerkami. Nietrzeźwe osoby odpalają je niekiedy w niewłaściwy sposób, co kończy się wizytą w szpitalu.

Incydentów związanych z fajerwerkami nie zabrakło również w nocy z 31 grudnia 2022 roku na 1 stycznia 2023 roku. Na plaży w brazylijskim Sao Paulo doszło do tragicznego zdarzenia, o którym zrobiło się głośno w mediach na całym świecie. Niestety, wypadek zakończył się śmiercią jednej z osób.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Biedroń o sytuacji Tuska. Wspomniał Adamowicza

Fajerwerki zabiły matkę

Fajerwerki stanowią ogromne zagrożenie. Potwierdziło to zdarzenie, do którego doszło na plaży w brazylijskim Sao Paulo. Petarda zaczepiła się o ubranie 38-letniej Brazylijki. Niestety, doszło do ogromnego wybuchu, który został uchwycony przez kamerę jednego z uczestników imprezy. Wideo, na którym widać moment eksplozji zostało opublikowane w mediach społecznościowych.

Na nagraniu wideo widać, że siła wybuchu fajerwerków była ogromna. Niestety Elisangeli Tinem nie przeżyła wypadku. Jeden ze świadków podszedł do miejsca wybuchu i zobaczył kobietę leżącą na ziemi w kałuży krwi. Fajerwerki, które spowodowały wybuch nie należały do ​​Tinem ani jej rodziny, co skłoniło lokalną policję do zbadania incydentu pod kątem zabójstwa. Zmarła osierociła dwójkę dzieci. Informacji o jej nagłej śmierci wywołała poruszenie w mediach społecznościowych.

Proszę Boga, aby pocieszył wasze serca w tym okropnym czasie. Modlę się za was - napisał internauta.

Nagranie można obejrzeć TU. Uwaga, zawiera drastyczne treści.

Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić