Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
GGG
|
aktualizacja

Zapomnieli go zapiąć? Horror w parku rozrywki

23
Podziel się:

Podczas Sydney Royal Easter Show w Australii doszło do skandalicznego zdarzenia. Pewien chłopiec nie został prawidłowo zapięty na jednej z atrakcji i o mały włos z niej nie wypadł. Do sieci trafiła fotografia, na której widać przerażone dziecko.

Zapomnieli go zapiąć? Horror w parku rozrywki
Zabezpieczenie na jednym z siedzeń było odpięte (Reddit)

O skandalu zrobiło się głośno 10 kwietnia. To właśnie wtedy na Reddicie została opublikowana fotografia przedstawiająca chłopca, który nie był zabezpieczony podczas korzystania z jednej z przejażdżek. Na zdjęciu wyraźnie widać odstający element, który chronił przed wypadnięciem innych uczestników. Do skandalu doszło podczas Sydney Royal Easter Show w Australii.

Głos w sprawie zabrała matka chłopca. Według Sky Boustani Curtis pracownicy obsługujący przejażdżkę niewiele zrobili poza jej zatrzymaniem. Operatorka zastopowała w porę urządzenie, jednak nawet nie wyszła ze swojej budki. Według relacji świadków kobieta nie widziała nawet, że Tristan jest odpięty. Uświadomić jej to miały dopiero krzyki świadków. Dziecko mogło bezpiecznie zejść z wysokości na ziemię tylko dzięki uprzejmości przypadkowego mężczyzny.

Sky Boustani Curtis złożyła zażalenie do zarządzających atrakcjami. Według matki nikt z obsługi nie wyraził żalu w związku z zaistniałą sytuacją. Fakt ten wywołał oburzenie kobiety.

Obsługa wieży swobodnego spadania nie zadbała o dopełnienie standardów bezpieczeństwa. Upadek ze szczytu przejażdżki zapewne skutkowałby śmiercią.

Sydney Royal Easter Show wydało oświadczenie kilka godzin po zdarzeniu. Zarządzający atrakcjami zapewnili, że bezpieczeństwo gości jest dla nich najważniejsze. Poinformowano również o zamknięciu przejażdżki do czasu przeprowadzenia kompleksowego badania serwisowego.

Zobacz także: Kaczyński o kryzysie gospodarczym. Dworczyk tłumaczy
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(23)
Lspsp
3 miesiące temu
Wcale nie wygląda na przerażonego
Zibi
3 miesiące temu
Powinni tam Putina posadzić na miejscu chłopca
Cezar
3 miesiące temu
O co chodzi z tą fotą Sikorskiego wszędzie? On płaci za reklamę graficzna? Słabe to jest
Dusz kolekcjo...
3 miesiące temu
Haha ale tu troooli
Polka
3 miesiące temu
Polacy dbajcie o siebie , swoje rodziny,naród, kraj. PAMIĘTAJCIE ŻE UKRAIŃCY WYMORDOWALI NAM 100.000 POLAKÓW!!!NIE ZAPOMINAJCIE O TYM! Nie można oddawać narodowej tożsamości , ziemi i niepodległości naszym najeźcą. Pamiętajcie że oni pod radziecką gwiazdą i wojskiem okupowali nasz kraj. W trakcie Stanu wojennego niszczyli nasz kraj i dążyli do rozbioru. Ich wojska opuściły nasz kraj i garnizony w 1997 roku!
Aaaaaaaa
3 miesiące temu
A nie tak dawno w USA z jednej takiej atrakcji wypadł chłopak i zginął na miejscu...
draaaaaamaaaa
3 miesiące temu
w Warszawie na Poznańskiej przewrócił się rower i worek z piaskiem.
Fakaustralia
3 miesiące temu
Australia to jest faszystowski kraj z obozami koncentracyjnymi dla niezaszczepionych, tam życie ludzkie nic nie znaczy
Słońce Peru
3 miesiące temu
A co na to nasz człowiek w Maskwie
Fizyk
3 miesiące temu
Maszyna nie powinna wystartować bez zapięcia wszystkich zabezpieczeń
Polak 😔
3 miesiące temu
Dla tego wolę iść na wycieczkę w góry, nie koniecznie na Orlą perć, wystarczy mi Czarny staw, Morskie oko, Turbacz, Babia, Pilsko. Karuzele mają to do siebie że kiedyś się psują a i obsługa ma dużo do życzenia.
Munchen
3 miesiące temu
Kaczynski polmozg razem z Macierewiczem podawazaja decyzje 3 niezależnych ekspertów lotnictwa że to był błąd ludzki. Koszmar co się dzieje w tej Polsce !! Sami idioci w rządzie!!!! Inflacja dwu cyfrowa a oni zajmują się Ukrauina i Smoleńskiem!!!
Realista
3 miesiące temu
Ile jeszcze to bydło ruskie będzie mordować niewinnych ludzi? Kiedy Wolny Świat się obudzi?
Luzik
3 miesiące temu
horror a nie DANTEJSKIE SCENY ? czysz bys ty redaktorzyno sie pomylił?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić