aktualizacja 

I wszystko jasne. Kto płaci za "totalne remonty Szelągowskiej"?

159

Widzów programów typu "Totalne remonty Szelągowskiej" od zawsze rozpala pytanie: kto za to wszystko płaci. Bajkowa wizja kosztownych przemian i modnych sprzętów pojawiających się w czyimś domu całkowicie za darmo wydaje się wręcz nieprawdopodobna. Dorota Szelągowska postanowiła raz na zawsze uciąć spekulacje w tym temacie. Odpowiadając na swoim Instagramie przy okazji ujawniła jeszcze jeden ważny szczegół dotyczący produkcji.

I wszystko jasne. Kto płaci za "totalne remonty Szelągowskiej"?
Dorota Szelągowska (Licencjodawca, AKPA)

Gospodyni programu "Totalne remonty Szelągowskiej" jest nie tylko prowadzącą telewizyjny format. Prezenterka może pochwalić się także kursem projektowania wnętrz. Jej profesjonalne oko i rozwiązania stosowane w planowaniu przestrzeni dla bohaterów i bohaterek programu będących w potrzebie często zaskakują.

Oprócz szoku, jaki towarzyszy metamorfozom przeprowadzonym w mieszkaniach, widzowie i widzki wciąż zadają sobie to samo pytanie: kto za to wszystko płaci. Trudno bowiem uwierzyć, że uczestnicy jedynie za udział w odcinku otrzymują w pełni wyremontowane i wyposażone w modne dodatki i drogie sprzęty mieszkanie na własność zupełnie za darmo.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Świąteczne ozdoby, które przygotujesz samodzielnie

Oprócz wyposażenia, ekipa pracująca przy metamorfozach pomieszczeń nierzadko ma za zadanie od podstaw dobudować na małej przestrzeni kuchnię albo łazienkę, stwarzając do niej całą instalację.

Koszty tego typu przemian są niebagatelne, o czym wie każdy, kto choć raz przeprowadzał w swoim domu lub mieszkaniu choćby najmniejszy remont. Tym bardziej trudno uwierzyć, że wystarczy zgłosić się do programu i zgodzić na to by zmiany w naszym mieszkaniu śledzili widzowie. Pytanie o to kto ponosi koszty remontu wracają jak bumerang.

Dorota Szelągowska została zapytana o to podczas sesji Q&A w swoich mediach społecznościowych.

Czy osoby biorące udział w pani programach płacą za remont? - napisała jedna z internautek.

Prezenterka zaprzeczyła. Zapewniła też, że producenci programu nie tylko pokrywają koszty samych remontów, ale także płacą podatek. Zdziwieni?

Autor: BBI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić