Influencerka chciała nagrać wideo. Spadła z 50 metrów

20

Xiao Qiumei, influencerka z Chin, chciała nagrać filmik dla swoich obserwatorów, będąc na dźwigu. Z niewiadomych przyczyn spadła z wysokości 50 metrów.

Influencerka chciała nagrać wideo. Spadła z 50 metrów
23-latka pracowała na dźwigu. (Twitter.com)

Xiao Qiumei to 23-letnia influencerka z Chin, która na co dzień pracowała jako operator dźwigu. Często nagrywała tam filmiki dla swoich 100 tys. obserwatorów.

Niedawno nagrywała w kabinie dźwigu kolejny klip. Podczas transmisji nagle jednak obraz się rozmył, a w tle słychać było krzyki. Jak się okazało, dziewczyna spadła z dźwigu.

Kamera była cały czas włączona

23-latka spadła z wysokości 50 metrów, cały czas trzymając telefon w ręku. Kamera była włączona i zarejestrowała tragiczne zajście.

Do wypadku doszło mieście Quzhou w zachodniej chińskiej prowincji Zhejiang. Świadkowie powiedzieli, że dziewczyna spadła we wtorek około 17:40, po tym jak większość jej współpracowników już opuściła to miejsce.

Xiao chciała pokazać dzięki swoim nagraniom, że nawet delikatna i drobna kobieta może być operatorem dźwigu. Jak przekazuje "The Sun", rodzina zmarłej powiedziała, że zawsze zachowywała się jak profesjonalistka i nie wiedzą, dlaczego tamtego dnia nagle spadła.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Starbucks zatrudni weteranów
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić