Irak. Kucharz wpadł do gotującej się zupy. Mężczyzna nie żyje

3

Podczas przygotowań do wesela w jednym z irackich miast doszło do makabrycznego zdarzenia. Podczas gotowania kucharz wpadł do kadzi z rosołem, co spowodowało jego śmierć.

Irak. Kucharz wpadł do gotującej się zupy. Mężczyzna nie żyje
Kucharz wpadł do kadzi z wrzącą zupą (zdjęcie ilustracyjne) (Getty Images)

O zdarzeniu poinformował portal insider.com. 25-letni Issa Ismail był jednym z kucharzy przygotowujących obiad weselny w Hazel Hall, czyli jednej z największych miejsc weselnych w irackim mieście Zakho. Rutynowe gotowanie zupy zakończyło się jednak dla niego tragicznie.

Kucharz był w trakcie przygotowywania weselnych dań, kiedy zdarzył się okropny wypadek. 25-latek niespodziewanie poślizgnął się i wpadł do wielkiej kadzi z rosołem, który przygotowywano na tę okazję. Znajdowało się w niej wiele litrów wrzącego bulionu, gdyż zazwyczaj w Iraku na wesele zaprasza się od 200 do nawet 600 gości.

Wypadek młodego kucharza był przerażający w skutkach. 70 proc. ciała 25-latka była poparzona, dlatego pogotowie ratunkowe niezwłocznie przetransportowało go do szpitala. Niestety pomimo wysiłków lekarzy Issa zmarł pięć dni później. Osierocił dwie córki i sześciomiesięcznego syna. Jako kucharz pracował osiem lat. Gotował jedzenie na weselach, pogrzebach i różnych innych ceremoniach.

Zobacz także: Abp Głódź odpowiada dziennikarzom. "Nikogo nie skrzywdziłem”
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić