Jackowski przepowiedział, co stanie się w tym miesiącu. "Drastycznie zmieni się aura"

673

Jasnowidz Krzysztof Jackowski ostrzega wszystkich z nas. Jego zdaniem, sierpień w Polsce będzie "uspokojeniem" po gwałtownym lipcu. To jednak nie wszystko.

Jackowski przepowiedział, co stanie się w tym miesiącu. "Drastycznie zmieni się aura"
Jasnowidz Jackowski (YouTube, JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official)

Słynny jasnowidz z Człuchowa Krzysztof Jackowski bardzo często przepowiada różne zjawiska w kraju i na świecie. Czasami mówi o tematach politycznych, a czasami — o tym, jaka czeka na nas pogoda. Co ciekawe, bardzo często trafnie przepowiada to, co może czekać nas w najbliższym czasie. Ostatnio podzielił się swoimi prognozami na sierpień.

Sierpień "potrwa 1,5 miesiąca"

Jak powiedział jasnowidz "SuperExpressowi", sierpień będzie ogólnie pod względem pogodowym przyjemny i ciepły. Zaznaczył, że będzie trwał półtora miesiąca, ponieważ ciepła pogoda utrzyma się jeszcze co najmniej do połowy września. Powiedział jednak, że kilka dni mogą być wyjątkiem, co jest rzeczą normalną dla tego okresu.

Pogoda pozostanie stabilna do połowy września. Mam wrażenie, że wtedy drastycznie zmieni się aura. Ochłodzi się na krótko, ale niestety dość radykalnie, po czym ponownie przyjdzie ciepło - zapewnia Krzysztof Jackowski.

"Nadejdzie czas spokojniejszy"

Pytany o to, czy urlop w sierpniu to dobry pomysł, Jackowski odpowiedział, że pogoda w sierpniu będzie spokojna i z pewnością będzie sprzyjała odpoczynkowi. Wszystko dlatego, że ogólnie pogoda będzie wolna od gwałtownych zjawisk atmosferycznych, które licznie występowały w czerwcu i lipcu. Sierpień nazwał "uspokojeniem".

Po tym, co się działo w czerwcu i lipcu, po tych gwałtownych zjawiskach, co jest rzeczą naturalną, nadejdzie czas zdecydowanie spokojniejszy. Przecież i w ubiegłym roku mieliśmy potężne burze na Pomorzu - stwierdził jasnowidz.

Jasnowidzowi nie udało się jednak doprecyzować, kiedy konkretnie możemy się spodziewać kilkudniowego załamania pogody oraz o jakie zjawiska mu chodzi. Niemniej jednak, słowa Jackowskiego świadczą o tym, że ostatni miesiąc wakacji to dobry czas na urlop.

Zobacz także: IMGW ostrzega. "Burze będą bardzo niebezpieczne"
Autor: BA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić