Jak szalony gnał hulajnogą. Doszło do potwornego zdarzenia

Do dramatycznego zdarzenia doszło na jednym ze skrzyżowań w Kijowie. Gnający hulajnogą mężczyzna zlekceważył czerwone światło na sygnalizatorze i doprowadził do koszmarnego wypadku.

Koszmarne zdarzenie z udziałem użytkownika hulajnogi Koszmarne zdarzenie z udziałem użytkownika hulajnogi
Źródło zdjęć: © YouTube | Maksym Alsaha

Ukraińscy policjanci udostępnili nagranie ukazujące koszmarną kraksę. Do wypadku doszło na skrzyżowaniu bulwaru Tarasa Szewczenki i Puszkinskiej.

Na wideo możemy zobaczyć, jak mężczyzna przejeżdża przez skrzyżowanie hulajnogą. Mknie ścieżką rowerową, nie przejmując się tym, że na sygnalizatorze widać czerwone światło.

Nieco później z impetem wjeżdża w niego prawidłowo jadący samochód. Ten incydent to bez wątpienia przestroga dla wszystkich, którzy również lubią poszaleć na hulajnodze.

Ukraina. Wydarzył się prawdziwy cud

Na miejscu tego potwornego zdarzenia bardzo szybko pojawiły się służby medyczne. Ukraińscy mundurowi donoszą, że mężczyzna trafił do najbliższego szpitala, miał obrażenia ciała.

Może mówić jednak o cudzie. Jego życiu bowiem nic nie zagraża. Ten wypadek natomiast z pewnością zapamięta na zawsze.

Źródło artykułu: o2pl
Wybrane dla Ciebie