Jakimowicz straszy Durczoka. "Od poniedziałku jadę z Tobą jak ze szmatą"

359

Jarosław Jakimowicz zareagował na wpis społecznościowy Kamila Durczoka. Gwiazdorowi TVP nie spodobało się, że dziennikarz wspomniał jego nazwisko w swoim poście na Facebooku.

Jakimowicz straszy Durczoka. "Od poniedziałku jadę z Tobą jak ze szmatą"
Między Jakimowiczem a Durczokiem zaszła wymiana zdań (YouTube)

Durczok umieścił w piątek w sieci informację na temat własnej potyczki sądowej z gazetą "Wprost". Były szef "Faktów" TVN informuje opinię publiczną o swoim zwycięstwie i o czyszczeniu go z oskarżeń przez sąd. 

6 DŁUGICH LAT! W 2015 legła w gruzach moja 30-letnia kariera dziennikarska. Oszczercy i kłamcy z tygodnika WPROST, na czele z kryminalistą Latkowskim, wspomaganym przez Michała Majewskiego, Olgę Wasilewską oraz Marcina Dzierżanowskiego, w artykułach "Ukryta prawda" oraz „Nietykalny”, opublikowali serię ataków, które doprowadziły do zakończenia mojej pracy w TVN. Dziś, po 6 latach PRAWOMOCNIE wygrałem ostatni z procesów. Sąd Apelacyjny w Warszawie nakazał całej tej grupie opublikowanie przeprosin za zamieszczone wtedy kłamstwa. Kłamali pisząc, że wykorzystując swoją pozycję szefa miałem złożyć "znanej dziennikarce", propozycję seksualną o wulgarnej treści, zacytowaną w obu tych artykułach. Kłamali, a NIEZALEŻNY I NIEZAWISŁY, WOLNY SĄD zmiażdżył ich linię obrony. Wyrok jest prawomocny - cieszy się Durczok. 

W dalszym fragmencie wpisu dziennikarza pojawia się nazwisko prezentera TVP Jarosława Jakimowicza. 

I tylko szlag mnie trafia, kiedy widzę, jak oskarżony o GWAŁT, nieporównywalny pod żadnym względem czyn, niejaki Jakimowicz, po 4 dniach, piszcząc i płacząc, wraca na antenę. I pracuje w TVP Info, jakby nic się nie stało. Ja po pierwszych oskarżeniach złożyłem dymisję, a potem, za porozumieniem stron, rozstałem się z TVN. Jak widać, honorowe zachowania się nie opłacają - skrytykował Durczok Jakimowicza. 

Wściekły Jakimowicz

Pod postem Durczoka pojawił się mocny wpis gwiazdy TVP. Jakimowicz domaga się od dziennikarza, by ten usunął jego nazwisko ze swojego postu. 

(...) Nie porównuj swojego bagna łobuzie do mojej sytuacji. Nie zachowałeś się szmaciarzu honorowo, tylko zrobiłeś, to ci Miszczak kazał i ogarnął, żeby ciebie szmaciarzu nie pogrążyli w zeznaniach. Ciesz się, że tak zależało im, jemu na wizerunku stacji, bo inaczej.......... wiesz, gdzie byś był? - pisze Jakimowicz do Durczoka. 
Ja jestem z Warszawy, dużo wiem, dużo słyszałem o tym twoim mieszkanku. Chcesz narobić rabanu, to ja chętnie powyciągam nowych i tych samych świadków, którzy może będą zmuszeni zacząć mówić‼️ Zaraz będziesz w większym gównie, niż ci się wydaje. Załatw sprawy człowieku HONORU z ex żoną, przestań jeździć jak bandzior nawalony po drogach i się odpierdol. Zaraz blady strach padnie na twoje byłe koleżanki z pracy i wróci całe to gówno, w którym uczestniczyły dzięki Tobie. Honorowy‼️ Nie ośmieszaj się kmiocie. Jeżeli byłoby, jak mówisz, to rozumiem, że następna ramówka TVN twoja? Jest weekend, masz czas, żeby się skonsultować, czy to ma sens dla ciebie i mam zniknąć z Twojego wpisu, a od poniedziałku jadę z Tobą jak ze szmatą. Nie będę nękał swojej kancelarii w weekend - ostrzega prezenter Durczoka. 
Zobacz także: Premier pyta, czy prywatna ochrona zdrowia ratuje. Lekarz: "Co jakiś czas trzeba znaleźć wroga"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić