BOB| 

Jarosław Kaczyński grozi palcem. Możliwe są kolejne dymisje w rządzie

8

W rządzie zrobiło się nerwowo po dymisji Janusza Kowalskiego. Możliwe, że to dopiero początek. Wiadomo, kto jest kolejny na czarnej liście.

Jarosław Kaczyński grozi palcem. Możliwe są kolejne dymisje w rządzie
Jarosław Kaczyński straszy koalicjantów (ONS)

Janusz Kowalski w ubiegłym tygodniu został wyrzucony ze stanowiska wiceministra aktywów państwowych. Z najnowszych plotek wynika, że dymisja spowodowana była faktem, że polityk Solidarnej Polski ujawnił szczegóły programu "Nowy Ład".

Jarosław Kaczyński straszy koalicjantów

W koalicji zrobiło się nerwowo, bo możliwe, że to dopiero początek tego typu ruchów w rządzie. Takie informacje przekazał Dariusz Klimczak z PSL w programie "Newsroom" w Wirtualnej Polsce. Zdradził nawet, kto jest następny na czarnej liście.

Myślę, że następny na celowniku jest pan Marcin Warchoł, ale ze strony Porozumienia też są ministrowie, którzy mogą zostać strąceni, jak przysłowiowa makówka - mówi Klimczak.

Poseł PSL dodał także, że ostatnie wydarzenia mają być ostrzeżeniem dla innych polityków. Jarosław Kaczyński grozi palcem m.in. Jarosławowi Gowinowi i Zbigniewowi Ziobrze. Przykład Kowalskiego miał im pokazać, że w koalicji nie ma osób nietykalnych.

Zobacz także: Wicerzecznik PiS: "Nie mamy nic wspólnego z sytuacją w Porozumieniu"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić