Jarosław Kaczyński z tego zrezygnuje?! To bardzo możliwe

70

Jarosław Kaczyński podróżuje po Polsce w ramach kampanii wyborczej. Prezes Prawa i Sprawiedliwości ma na głowie sporo obowiązków, co może sprawić, że zabraknie mu czasu na urlop. Taki scenariusz jest wielce prawdopodobny.

Jarosław Kaczyński z tego zrezygnuje?! To bardzo możliwe
Jarosław Kaczyński (Getty Images, Andrzej Iwanczuk)

Prezes partii rządzącej ma ulubione aktywności letnie. Szczególnie mocno upodobał sobie piesze wędrówki po Beskidzie Sądeckim czy pływanie łódką i wędkowanie na Zalewie Szczecińskim.

Jarosław Kaczyński raczej stroni od prywatnych wypraw nad Bałtyk. Widocznie morze nie jest dla niego dogodnym miejscem na ładowanie akumulatorów.

A gdzie wicepremier wybierze się w tym roku? Może okazać się, że... nigdzie. To dlatego, że Kaczyński ma na głowie sporo obowiązków. Chodzi o kampanię i spotkania z wyborcami, ale również nowe zadania w rządzie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Co warto zobaczyć na Cyprze? Atrakcji jest co niemiara

Nad tym, że prezes PiS może nie mieć czasu na to, by wyjechać na urlop, mocno ubolewa Michał Jach. To właśnie on wielokrotnie towarzyszył Kaczyńskiemu w trakcie letnich wypadów.

Wszyscy, którzy maja okazję porozmawiać z prezesem, namawiają, żeby odpoczął chociaż 2-3 dni. Zdrowie prezesa jest dla nas najważniejsze. Niedawno miałem okazję przypomnieć, że czeka na niego zachodniopomorskie powietrze, ale prezes tylko się uśmiechnął i nie wiem jak zdecyduje - powiedział poseł PiS w rozmowie ze "Super Expressem".

Jarosław Kaczyński rusza na Podlasie

Już w najbliższą niedzielę (23 lipca) Jarosław Kaczyński pojawi się na Podlasiu. Tym razem weźmie udział w pikniku rodzinnym PiS w miejscowości Stawiski.

Zapraszamy na piknik rodzinny Prawa i Sprawiedliwości z udziałem Premiera, Prezesa PiS J. Kaczyńskiego - napisano na twitterowym koncie Prawa i Sprawiedliwości.

Wakacyjna seria spotkań prezesa PiS z Polkami i Polakami rozpoczęła się 8 lipca. - To nieco luźniejsza formuła, możliwość rozmów i dyskusji, niekoniecznie w świetle kamer, o oczekiwaniach naszych obywateli na przyszłość - mówił wówczas PAP rzecznik ugrupowania Rafał Bochenek.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić