aktualizacja 

Lekarz pokazał, co zrobić, gdy nie możesz zasnąć. Mówi, co uciskać

61

Cierpisz na kłopoty z zasypianiem? Ten lekarz zna metodę, która - jego zdaniem - natychmiast rozwiąże twój problem. Specjalista występujący na TikToku pod nazwą @Motivationaldoc właśnie zaprezentował swój genialny trik! Ludzie nie dowierzali własnym oczom, że to takie proste. Sami zobaczcie.

Lekarz pokazał, co zrobić, gdy nie możesz zasnąć. Mówi, co uciskać
Lekarz zdradza, jak szybko zasnąć. Ten trik to hit? (TikTok, @Motivationaldoc)

Lekarz znany jako @Motivationaldoc już nie raz zaskoczył pomocną radą na TikToku. Jego filmiki o tematyce medycznej są hitem w sieci. Na chińskiej platformie obserwuje go aktualnie prawie trzy miliony osób. Grono jego fanów systematycznie się powiększa.

Lekarz pokazał, co zrobić, gdy nie możesz zasnąć. To naprawdę działa?

O sprawie pisze teraz szerzej portal "Daily Mail". Niedawno specjalista zamieścił na TikToku nagranie dla wszystkich pacjentów borykających się z problemem zasypiania.

Zdradził, co zrobić, by ten kłopot szybko zniknął. To jego zdaniem naprawdę proste! Ale czy skuteczne? Sami zobaczcie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Szpital w Przemyślu pomaga uchodźcom z Ukrainy. "Była radość na oddziale"

@Motivationaldoc powiedział, aby wszyscy zainteresowani mocno trzymali swój palec wskazujący, środkowy i serdeczny w zagięciu nadgarstka, pomiędzy dwoma ścięgnami.

Następnie zademonstrował, w jaki sposób trzeba nieustannie uciskać ten konkretny punkt. Dodał, że należy robić to przez około minutę. W końcu polecił widzom, by "teraz zamknęli oczy" i "patrzyli, jak zasypiają".

Wideo na TikToku cieszyło się naprawdę sporą oglądalnością. Zostało wyświetlone już ponad 2,7 milionów razy. Jednak reakcje internautów było dość mocno podzielone.

Jednym ten pomysł się podobał, inni go wyśmiali. Nie zostawili suchej nitki na lekarzu. Poniżej zamieszczamy niektóre z wpisów.

Dlaczego w takim razie lekarz nie zasnął? - dopytywał jeden.
Próbowałem. Nie zadziałało - twierdził następny widz.
Czy możesz dołączyć film o tym, jak szybko się obudzić? Obecnie śpię i potrzebuję wideo, które poprowadzi mnie, jak się obudzić - żartował inny.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić