Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MDO
|

"Nie dziwię się, że Kaczyński odchodzi". Ekspert o decyzji prezesa PiS

164
Podziel się

Jarosław Kaczyński ogłosił decyzję, o której spekulowało się od jakiegoś czasu. Doświadczony polityk przekazał partyjnym kolegom, że na początku 2022 roku zrezygnuje z funkcji wicepremiera. Do tego ruchu w rozmowie z "Super Expressem" odniósł się politolog prof. Antoni Dudek.

"Nie dziwię się, że Kaczyński odchodzi". Ekspert o decyzji prezesa PiS
Jarosław Kaczyński (Getty Images)
bEKvomSt

To koniec misji Jarosława Kaczyńskiego w rządzie. Na początku roku ma zrezygnować z funkcji wicepremiera, by skupić się na swojej partii.

Nie dziwię się, że Kaczyński odchodzi, bo musi przygotować partię do wyborów - mówi politolog prof. Antoni Dudek w rozmowie z "Super Expressem".
bEKvomSv

Politolog mówi o odejściu Kaczyńskiego

Pojawiały się sygnały, że Jarosław Kaczyński poświęca swojej partii za mało uwagi. Na Nowogrodzkiej zjawia się tylko raz w tygodniu, co stanowi utrudnienie w zakresie bieżącego zarządzania strukturami.

Dla niego najważniejsza jest partia, która jest dziełem jego życia. I on tej partii musi pilnować - zaznacza prof. Dudek.
bEKvomSB

Ostatnio do tego wątku odnosił się też ważny polityk PiS. - Partia jest zaniedbana, dlatego prezes musi zdyscyplinować posłów, partię i szykować PiS na wybory - podkreślał w rozmowie z "SE".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEKvomSW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(164)
alfa
1 tyg. temu
ucieka bo wie co go czeka po przegranych wyborach, począwszy od Centrum, gzie była o łapówkach 50 tys. $ i skończywszy na ostatnich przekrętach
Daro
1 tyg. temu
Najlepiej niech odejdzie z naszego życia już tak wiele złego dla Polski i Polaków ten człowiek zrobił przy wydatnej pomocy kościoła i biznesmena z Torunia, dzieląc naród że czas by ta jego formacja PiS zniknęły że sceny a ludzie z nią związani odpowiedzieli przed sądem tracąc wszystko co wzięli!!!! A karę odbyli nie w więzieniu czytaj( sanatorium)tylko ciężko pracując
Hoo9
1 tyg. temu
Ucieka z tonącego okrętu, niestety Gowin wziął ostatnią szalupę,
bEKvomSX
poli
1 tyg. temu
Dziękujemy Panie Prezesie dzięki Panu Polska jest jeszcze Polską!
biedny emeryt
1 tyg. temu
Dobry Jezu, a nasz Panie daj mu wieczne emerytowanie z emeryturą o najniższej krajowej!
biedny emeryt
1 tyg. temu
Dobry Jezu, a nasz Panie daj mu wieczne emerytowanie z emeryturą o najniższej krajowej!
wb.
1 tyg. temu
Powinien oddać także pieniądze uzyskane z tego tytułu gdyż faktycznie nic nie robił, bezpieczeństwo wcale się nie poprawiło, trzeba było wprowadzić stan wyjątkowy a do tego wicepremier z taką funkcją nie był i ni jest potrzebny. Utworzono mu stanowisko rządowe wyłącznie dla wypłacenia dodatkowych pieniędzy.Za pilnowanie i tworzenie sejmowej większości powinni mu płacić pisowcy, nie wszyscy podatnicy.
Jan
1 tyg. temu
Jak to tak odchodzi a odpowiedzialność za popełnione przestępstwa na narodzie Polskim. Norymberga !!!
LLLLLLL
1 tyg. temu
Patrzy w niebo, to chyba tam odchodzi.
szok
1 tyg. temu
Wiecpremier d/s bezpieczeństwa ( w tym cyber ) nie umie odpalić kompa.
młodzi
1 tyg. temu
I tak nic nie robił tylko szczuł i popełniał gafę za gafą, notorycznie sie mylił /Rzeszów ze Szczecinem itd.itd/ Starowina to i w głowie sie miesza lepiej niech zajmie się kotem to przynajmniej kot będzie zadowolony.
Marek
1 tyg. temu
Dzięki polityce niszczenia Polski przez PIS i przez Kaczyńskiego jesteśmy skłóceni z większością krajów lub ignorowani, wzrasta inflacja, mocno drożeje paliwo do samochodów, prąd, gaz, żywność, właściwie wszystko, naród ubożeje, a kolejne inwestycje rządowe są nietrafne. Długi gonią długi, a zakłamanie I hipokryzja rządzących są beż precedensu i nie mają granic. Hańba!!!
Fbsc
1 tyg. temu
Najlepiej jakby cały ten motłoch odszedł w zaświaty.
bEKvomSP
czarny
1 tyg. temu
Ta funkcja była tylko po to żeby gość brał kasiorę, czym się wykazał i co robił na tym stanowisku. Ale takich stanowisk w naszym rządzie mamy więcej a jeszcze więcej nieodpowiedzialnych marionetkowych ludzi na bardzo ważnych stołkach. Ciekawi mnie tylko fakt że za nic nie zrobienie dostanie niemałą odprawę z naszych podatków. Politycy się nie oburzą ponieważ dostali po kilka tysięcy podwyżki gdzie najniższa krajowa kilka stówek na tym polega Polski nowy ład
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić