aktualizacja 

Jasnowidz Jackowski miał przerażającą wizję na 2022 rok. Chodzi o Andrzeja Dudę i jego córkę Kingę

217

Krzysztof Jackowski regularnie dzieli się swoimi wizjami. Tym razem mówił o prezydencie Andrzeju Dudzie i jego córce Kindze. W "Super Expressie" zdradził swoje przepowiednie.

Jasnowidz Jackowski miał przerażającą wizję na 2022 rok. Chodzi o Andrzeja Dudę i jego córkę Kingę
Kinga i Andrzej Duda będą mieli kłopoty? Popularny jasnowidz ostrzega (AKPA)

Przepowiednie jasnowidzów są dla Polaków coraz bardziej interesujące. Wiele osób stara się czerpać wiedzę o przyszłości. Przypadek Krzysztofa Jackowskiego pokazuje, że ma on grono oddanych wielbicieli.

Jasnowidz z Człuchowa niejednokrotnie przepowiadał przerażające wydarzenia, które miałyby się wydarzyć w bliższej lub dalszej przyszłości. Krzysztof Jackowski w rozmowie z "Super Expressem" podzielił się swoimi przemyśleniami na 2022 rok.

Jackowski został zapytany m.in o przyszłość prezydenta Andrzeja Dudy oraz jego córki Kingi. 58-latek nie miał jednak dla nich dobrych informacji. - To nie będzie dobry rok dla Andrzeja Dudy - powiedział.

Ważne informacje dla Kingi Dudy

Swoją odpowiedź uzasadnił tym, że w 2022 roku prezydenta nikt nie będzie traktował poważnie i nikt w Polsce nie będzie liczył się z jego zdaniem. Co ciekawe, Jackowski jest przekonany, że w nadchodzących miesiącach Kinga dalej nie zmieni stanu cywilnego.

Przypomnijmy, że niedawno prezydent Andrzej Duda nie zdecydował się na podpisanie ani odesłanie do Trybunału Konstytucyjnego nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji popularnie zwanej lex TVN.

Zobacz także: Pogoda w Sylwestra i Nowy Rok. Mamy najnowszą prognozę
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić