aktualizacja 

Jasnowidz Jackowski miał przerażającą wizję. Ujawnia, co się stanie w sylwestra i Nowy Rok 2021

896

Wielu Polaków zastanawia się, jak będzie wyglądał Sylwester i nadchodzący rok. Swoimi przeczuciami na kolejne miesiące podzielił się z internautami znany jasnowidz Krzysztof Jackowski. Zgodnie z przepowiednią, 2021 niestety nie będzie należał do spokojnych.

Jasnowidz Jackowski miał przerażającą wizję. Ujawnia, co się stanie w sylwestra i Nowy Rok 2021
Krzysztof Jackowski podzielił się swoją wizją na nadchodzące miesiące (YouTube)

Pochodzący z Człuchowa jasnowidz podzielił się z Polakami swoją wizją na Sylwestra i nowy rok. Krzysztof Jackowski mówił o niepokoju w sylwestrową noc, a także o trzeciej fali pandemii koronawirusa. Wspomniał również o rozłamie w Prawie i Sprawiedliwości.

Niespokojny Sylwester. "Dwa poważne incydenty"

Krzysztof Jackowski jest jednym z najpopularniejszych przepowiadaczy przyszłości w Polsce. W jego wizje wsłuchują się dziesiątki tysięcy Polaków. Kilka dni przed końcem 2020 roku, postanowił zdradzić swoim fanom, co według niego może wydarzyć się w przyszłości.

Pierwsza wizja Jackowskiego dotyczyła Sylwestra. Stwierdził, że nie będzie to spokojna noc. Jego zdaniem, może dojść do "poważnych incydentów".

Nocą, w miastach w Polsce. Mam wrażenie, że albo to będzie w dwóch miastach albo w Warszawie w dwóch punktach, że będą karetki tam jeździć. Takie mam odczucie – powiedział na nagraniu w mediach społecznościowych.

Niepokój w polskim rządzie. Może dojść do rozłamu Zjednoczonej Prawicy

Jasnowidz wyczuł także podenerwowanie wśród polityków partii rządzącej. Jak przewiduje, w Zjednoczonej prawicy może dojść nawet do rozłamu. Zdaniem Jackowskiego, obecny kompromis polityczny jest "bardzo kruchy".

Jakiś niepokój kojarzy mi się w rządzie i to właśnie w okresie świąt, okresie międzyświątecznym i okresie zaraz po Nowym Roku. Nie mam odczucia, żeby w rządzie obecnym – w PiS-ie – był spokój (…). Uważam, że PiS nie będzie czuł się pewnie i będą bardzo nerwowe wewnątrz PiS-u zdarzenia. Mam wrażenie, że PiS się może rozpaść, ale to w późniejszym okresie 2021 – stwierdził Jackowski.

Wizjoner z Człuchowa przewidział także "zaostrzenie sytuacji" w Niemczech, a konkretnie w Bawarii. Jak mówi na filmie opublikowanym w serwisie YouTube, "ten rejon będzie bardziej obsadzony restrykcjami". Nie sprecyzował jednak, czego dokładnie miałoby dotyczyć to zaostrzenie.

Jasnowidz ostrzega. Trzecia fala koronawirusa

Jackowski miał także coś do dodania w kwestii epidemii koronawirusa. Jak podpowiedziało mu przeczucie, w Polsce wydarzy się trzecia, zapowiadana fala pandemii. Zdaniem wizjonera, będzie ona miała "dwa mocne impulsy".

Pierwszy będzie miał miejsce w styczniu, potem sytuacja nieco zelżeje. W połowie lutego będzie następne uderzenie, o wiele mocniejsze. Mam wrażenie, że obostrzenia, ta sytuacja, na pewno będzie trwała dłużej niż zapowiadają – przewiduje Jackowski.

Obejrzyj także: Kataklizm "w państwie X". Jackowski: Sytuacja będzie beznadziejna

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić