Mateusz Domański
Mateusz Domański| 
aktualizacja 

Krzysztof Jackowski miał wizję. Co ze Świętami Bożego Narodzenia?

185

Krzysztof Jackowski przedstawił swoją wizję. Tym razem jasnowidz z Człuchowa skupił się na Świętach Bożego Narodzenia. Co czeka nas w grudniu?

Krzysztof Jackowski miał wizję. Co ze Świętami Bożego Narodzenia?
Krzysztof Jackowski o Świętach Bożego Narodzenia. (YouTube\KrzysztofJackowski)

Koronawirus bardzo mocno się rozprzestrzenia. W związku z tym Polacy drżą o przebieg Świąt Bożego Narodzenia. Czy pojawi się możliwość świętowania zgodnie z tradycją?

Jasnowidz Krzysztof Jackowski nie ma wątpliwości. Mówi na swoim kanale na YouTube, że tegoroczne święta będą "dziwne i inne".

Mam wrażenie, że w Polsce będzie, jeżeli coś się zacznie, duży strach. Mniej bezpiecznie przez ten strach będzie niż w Wielkiej Brytanii, ale uważam, że na razie to będzie strach - zaznacza Jackowski.

Koronawirus zepsuje święta? Krzysztof Jackowski widzi inne zagrożenie

W tej sytuacji Krzysztof Jackowski wcale nie mówi o strachu przed koronawirusem. Ewidentnie ma na myśli konflikty międzypaństwowe.

Jeżeli się coś, nie daj Boże, zaczęłoby dziać w Europie, czy na Bliskim Wschodzie, to dziwnym trafem, ale mam wrażenie, że bardzo niefortunnie Polska, Czesi i Słowacja, ze tutaj te trzy kraje mogą być wykorzystane do czegoś, co przez inne państwa może być uznane, że bierzemy w czymś udział. A tak prawdę mówiąc to ktoś będzie korzystał z naszych ziem - podkreśla słynny jasnowidz.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić