Jasnowidz Jackowski mówi o Kaczyńskim. Przepowiednia wbija w fotel

232

Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński zaprezentował już szereg obietnic wyborczych. Na co jeszcze stać lidera partii rządzącej? Właśnie o to redakcja o2.pl zapytała najpopularniejszego polskiego jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego.

Jasnowidz Jackowski mówi o Kaczyńskim. Przepowiednia wbija w fotel
Krzysztof Jackowski zabrał głos ws. Jarosława Kaczyńskiego (Getty Images, YouTube)

800 plus, darmowe autostrady i bezpłatne leki dla seniorów 65+ oraz dzieci i młodzieży - to obietnice przedwyborcze PiS. Czy będą kolejne deklaracje z partii rządzącej? Na co stać Jarosława Kaczyńskiego? Takie pytanie usłyszał jasnowidz Krzysztof Jackowski.

Jarosław rozrzutny. Taki dałbym mu przydomek - powiedział na wstępie rozmowy z o2.pl.

Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa mówi o przyszłości Kaczyńskiego

Następnie przeszedł do omawiania ruchów Prawa i Sprawiedliwości. - Wydawać by się mogło, że miłe jest to, iż rząd daje ludziom jakieś pieniądze. Daje nam te pieniądze, no ale odbiera sobie to w podatkach. Czego można się spodziewać po Jarosławie Kaczyńskim? Niedobrych rzeczy, w mojej ocenie - kontynuował.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Górniak o karierze Allana: "Jest inny niż ja. Zazdroszczę mu tego luzu"
Ten rząd - wydawać by się mogło - dba o ludzi, rozdając pieniądze. Natomiast ten rząd - ja uważam - szkodzi ludziom właśnie przez to rozdawanie pieniędzy. Dobry rząd to jest taki, który daje ludziom możliwości zarobienia pieniędzy, a nie rozdaje ich własne środki - zaznaczył.

Jasnowidz Jackowski mówi o Jarosławie Kaczyńskim. Najnowsza przepowiednia wbija w fotel

Słowa jasnowidza mogą zaskakiwać. Jackowski nie wyklucza bowiem, że Kaczyński posunie się do zupełnie niecodziennych kroków. - Może Jarosława Kaczyńskiego stać jeszcze na wiele. Jeżeli przedwyborcze sondaże okażą się niezbyt łaskawe dla pana Kaczyńskiego, to pan Kaczyński może się posunąć do zupełnie innych rzeczy, jak tylko rozdawnictwo pieniędzy - spostrzegł.

Powiedzmy, że może wprowadzić w Polsce jakiś stan. To nie oznacza oczywiście, że on to zrobi. Na razie wygląda bowiem na to, że PiS wślizgnie się do tego Sejmu, niestety chyba minimalną większością głosów - podsumował.

Oczywiście proroctwa Krzysztofa Jackowskiego trzeba przyjmować z przymrużeniem oka. Niekiedy jego słowa zupełnie rozmijają się z rzeczywistością.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić