aktualizacja 

55-latka pokazuje, jak można wyglądać. Po rozwodzie zaczęła ćwiczyć

95

Ninette Longsworth jest osobistym trenerem i... babcią. 55-latka po rozwodzie zaczęła ćwiczyć i przeszła niesamowitą metamorfozę. W wywiadach powtarza, że chce przełamać stereotypy i pokazać kobietom, że każdym wieku można zmienić swoje życie.

55-latka pokazuje, jak można wyglądać. Po rozwodzie zaczęła ćwiczyć
55-latka może pochwalić się imponującą figurą. (Instagram)

Ninette Longsworth to kanadyjska instruktorka fitness, która pokazuje światu, że w każdym wieku można dobrze wyglądać. Sama niedawno skończyła 55 lat i otwarcie przyznaje, że jest w o wiele lepszej kondycji niż wtedy gdy miała 20 lat.

55-latka zaskakuje młodzieńczym wyglądem

55-latka dzięki ćwiczeniom i zdrowej diecie wygląda młodszą niż jest w rzeczywistości. Wiele osób nie wierzy, że ma dorosłe dzieci i wnuki.

Ludzie często są zszokowani tym, ile mam lat. Zawsze dziwnie patrzą na mnie i moje dzieci, kiedy jesteśmy razem. Ponieważ nie wyglądam na wystarczająco dorosłą, by być ich matką, wierzą, że jesteśmy dalszymi krewnymi. Niedawno byłam sprawdzana przy zakupie alkoholu - powiedziała w rozmowie z Daily Star.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Klaudia El Dursi o momencie załamania po "Top Model". "Nie za bardzo nawet chciałam spędzać czas z dziećmi"

W 2019 roku Ninette i jej mąż rozstali się po 24 latach małżeństwa. Wtedy 55-latka postanowiła, że całkowicie zmieni swój tryb życia. Przeszła na dietę i zaczęła chodzić na siłownię. Tam zafascynowało ją podnoszenie ciężarów.

Dziś Ninette jest instruktorką fitness. Bierze udział w zawodach i ma swoim koncie kilka rekordów w trójboju siłowym. Dzięki swoim sukcesom w mediach jest znana także jako Powerlifting Gran.

Jestem fajną mamą, która jest zapraszana na wszystkie ich przyjęcia, wesela i spotkania. Moje dzieci w tym roku będą miały 26, 28 i 35 lat. Czuję się pewna siebie i pełna energii, ponieważ jestem wysportowana. Moim zdaniem czujesz się lepiej, jeśli wyglądasz pięknie - powiedziała.

Ninette prowadzi konto na Instagramie, gdzie pokazuje zdjęcia ze swojej metamorfozy i codziennych ćwiczeń. Stara się zachęcić kobiety do zmiany trybu życia i zainteresowania się sportem. Przekonuje, że zmienić się na lepsze można w każdym wieku.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić