o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
NM
|

Jasnowidz Jackowski zobaczył premiera. "Najbliższe dni będą kluczowe"

157
Podziel się

Jasnowidz z Człuchowa regularnie publikuje na swoim kanale YouTube materiały, podczas których udziela internautom odpowiedzi na pytania związane m.in. z polską polityką. Tym razem podzielił się niepokojącą wizją. Według niego najbliższe dni będą "kluczowe".

Jasnowidz Jackowski zobaczył premiera. "Najbliższe dni będą kluczowe"
Październikowa wizja jasnowidza. (YouTube\KrzysztofJackowski)
bDeLDPxh

Zdaniem Jackowskiego to, co dzieje się obecnie w kraju, to kluczowe momenty, ważne dla Polaków. Konsekwencje zmian możemy odczuwać przez najbliższe lata.

Jasnowidz w swoich wizjach ujrzał premiera, który jego zdaniem podejmie nagle ważną decyzję dla kraju. Decyzję, która podzieli albo rząd PiS, albo jeszcze bardziej spolaryzuje różnice pomiędzy rządem a opozycją.

bDeLDPxj

Krzysztof Jackowski: "W tle jest pan premier. Ostry zgrzyt"

Jasnowidz Jackowski wskazuje przede wszystkim na ten lub następny tydzień, który jego zdaniem "będzie kluczowy". Rząd może bowiem zaskoczyć wszystkich swoimi decyzjami.

O co jednak dokładnie chodzi? Tego Krzysztof Jackowski nie zdradził. Uchwała jednak ma dotyczyć spraw związanych ze społeczeństwem.

(...) Ten tydzień będzie kluczowy. Ale też kojarzy mi się zgrzyt w PiS, lub z opozycją z PiS. W tle jest pan premier. Ostry zgrzyt, ale to będzie chyba raczej w PiS-ie. Będzie podjęcie nagłej decyzji dotyczącej kraju, ważnej, ku zaskoczeniu części koalicjantów - mówi w trakcie transmisji online Krzysztof Jackowski, na swoim kanale na YouTube.
bDeLDPxp

Jasnowidz zachęca każdego, aby dokładnie śledził poczynania rządzących. Internauci byli wyraźnie zaciekawieni "co zobaczył jasnowidz w swojej wizji". Być może wkrótce się przekonamy.

Branża ślubna cierpi przez wirusa. "Pary czują się oszukane"

bDeLDPxK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(157)
Marcin
2 tyg. temu
Chwila, chwila. Czym się dzieli ten pan?? Słuchałem kilku jego wypowiedzi i jedyne czego się dowiedziałem, to że miesza i tak naprawde nic konkretnego nie mówi. Leje wodę dookoła, że aż ślisko się robi. Tyle ode mnie
jasnowidz
2 tyg. temu
Jackowski na prezydenta będzie wszystko przewidywał i polakom będzie żyć się lepiej
Możliwe
2 tyg. temu
Ja wam powiem co myśli Jackowski , a nie chce nam dokładnie powiedzieć. Morawiecki prawdopodobnie (oby nie) ogłosi drugi locudown dla całej Polski.
bDeLDPxL
wódki mu dać
2 tyg. temu
wtedy nie ściemnia a ja poproszę numerki euro jackpot na jutro !!! :D
hihi
2 tyg. temu
Ciekawe dlaczego nie przewidzi ''6'' w LOTT0 dla siebie?
Najnowsze komentarze (157)
adalll
6 dni temu
ale fajnie śiorpie herbatke na youtube :-))))))
nie gram
1 tyg. temu
Nie ma czegoś takiego jak postrzeganie pozazmysłowe, skoro tak niech Krzysiu powie jakie liczby Skreślić na dzisiejsze losowanie LOTTO
nOSRAdamus
1 tyg. temu
Po czym się obudził z wielkim kleksem w gatkach, zerwał zapaskudzone prześcieradło a tu plama wielka na materacu - podrapał się po głowie wzdychając "I tu ma moc kończy się" , i wyrzucił żarówkę oraz ostatniego gieta alfy do kontenera pod oknem gdzie siedzieli już czychający na niego czarni w pełnym ekwipunku do tłumienia zamieszek
Gocha
2 tyg. temu
Jackowski ma rację w tym co mówi ma intuicję i dar a wy mu zazdrościcie .. żenujące to że tak kpicie ... Jackowski bądź sobą jak zawsze
adaś
2 tyg. temu
"Podzielił się niepokojącą wizją". A czy kiedykolwiek twn czarnowidz miał "pokojącą" wizję?
pawel
2 tyg. temu
e jasnowidz , która godzina ? i czy jutro będzie sobota ?
kokosz
2 tyg. temu
Kiedy On wreszcie przestanie androny pleść. Nie wierzę takim za grosz
Lola
2 tyg. temu
pisowscy wiochmeni się zapłaczą jak ten rząd splajtuje. Ciekawe czy coś dostaną z UE? Praworządność leży, kasa pusta a statystyki nadal dobre dla PIS. Jak to świadczy o tym szczerbatymm elektoracie? Czy nie sami sobie gotuja los?
bDeLDPxD
ujawniony
2 tyg. temu
albo albo i nie chce ujawnic.ja tez nie ujawnie
Ostrzegam
2 tyg. temu
Nie kpijcie z Jackowskiwgo, bo się kiedyś bardzo zdziwicie jak stanie się prawdą to co mówi.
prorok
2 tyg. temu
Ja też mam wizje - zwłaszcza telewizje - hahaha
Olo
2 tyg. temu
Ten bajkopisarz miał kiedyś wizję, że w zimie będzie zimno a w lecie ciepło. I tak sobie żyje ten człowiek w wirtualnym świecie.😁😂😀
OLO
2 tyg. temu
Niech Ten pseudo jasnowidz więcej nie zabiera głosu bo to tylko wielka żenada
Dddd
2 tyg. temu
Ten gość mnie denerwuje
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić