Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Krzysztof Jackowski ma koszmarne wieści dla Polaków. To straszne

950

Krzysztof Jackowski ma złe przeczucia. W jednym z najnowszych nagrań na YouTube ostrzega Polaków przed zbliżającym się niebezpieczeństwem. Co takiego ma na myśli jeden z najpopularniejszych polskich jasnowidzów?

Krzysztof Jackowski ma koszmarne wieści dla Polaków. To straszne
Krzysztof Jackowski zapowiedział, co stanie się wkrótce. (YouTube\KrzysztofJackowski)

Krzysztof Jackowski przewiduje, że działania rządzących mogą doprowadzić do tego, że Polska znajdzie się w poważnych tarapatach. Popularny jasnowidz nie wyklucza, że zacznie dziać się coś związanego z kwestiami militarnymi.

Zaczniemy zauważać we wrześniu, październiku lub listopadzie, że Polska w dziwny sposób będzie zezwalała na pewne działania - głównie amerykańskie. (...) To może być niebezpieczne dla naszego kraju i dla nas, obywateli. Coraz bardziej czuję w sobie rzecz taką, że Polska zgodziła się na coś, że jak się zacznie to dziać - może mieć to związek z militarnością, to rząd Polski niewiele będzie miał do mówienia i będzie to bardzo dla nas niebezpieczne - powiedział Krzysztof Jackowski na swoim kanale na YouTube.

Czy należy wierzyć Jackowskiemu?

Oczywiście przepowiednie jasnowidzów nie zawsze się sprawdzają. Należy więc na nie spoglądać z przymrużeniem oka. Co ciekawe jednak, Jackowski ma już na swoim koncie sporo sukcesów. Zdarzały się takie sytuacje, w których pomagał policji i prokuraturze w sprawach zaginionych osób.

Jackowski jakiś czas temu mówił, że Polacy będą mieli problemy z powrotem do swojej ojczyzny z innych krajów. Ta wizja rzeczywiście się sprawdziła, gdy świat został opanowany przez koronawirusa.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić