Mateusz Domański
Mateusz Domański| 
aktualizacja 

Jasnowidz Jackowski ujawnił nową wizję. To, co zobaczył przechodzi ludzkie pojęcie

669

Krzysztof Jackowski nie daje o sobie zapomnieć. Ostatnio bardzo często dzieli się nowymi wizjami. Tym razem totalnie zszokował. Takich słów nie spodziewał się chyba nikt.

Jasnowidz Jackowski ujawnił nową wizję. To, co zobaczył przechodzi ludzkie pojęcie
Krzysztof Jackowski przedstawił kolejną wizję (YouTube)

Krzysztof Jackowski jest jednym z najpopularniejszych polskich jasnowidzów. Często angażowano go w różne policyjne śledztwa i inne sprawy. Jackowski jest bardzo aktywny w przestrzeni internetowej, gdzie bardzo często zamieszcza nagrania, w których opowiada o swoich wizjach i przepowiedniach.

Tym razem mówił m.in. o medycynie. Opowiadał, że za około 50, a może 100 lat uznamy, że obecne techniki są prymitywne. Zauważał też, że obecnie dostrzegamy jej wręcz doskonałe elementy, a miał tu na myśli przeszczepy serca czy organów.

Krzysztof Jackowski mówi o teleportacji. Szokująca wizja!

Rozwijając wątek medycyny, w końcu doszedł do teleportacji. Jasnowidz jest przekonany, że kiedyś będzie to możliwe!

Jestem przekonany co do tego, że ludzkość doczeka czasów, że na ulicach będą stały kapsuły jak budki telefoniczne i to będzie tak, że ludzie podejdą pod budkę do teleportacji i teleportuje się. Powiem prymitywnienie. Ale co jest potrzebne do teleportacji. Musi być taka technologia, że ja jako materia zostanę wyliczony, zeskanowany, rozbity na cząstki pierwsze, czyli zniknę i taka sama kapsuła powstaniowa w innym miejscu, będzie musiała odebrać materiał ze skanowania i złożyć mnie na nowo - powiedział Jackowski na swoim kanale na YouTube.

Później zaznaczał, że obecnie wydaje się to dziwne. Zauważył jednocześnie, że w jego młodych latach nie do pomyślenia było też to, że kiedyś powstanie coś takiego, jak obecne telefony.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić