Leon Malinowski| 
aktualizacja 

Joga bez stanika. Fani ostrzegają Maję Sablewską

32

Maja Sablewska uznała, że stanik tylko przeszkadza podczas ćwiczenia jogi. Postanowiła zatem go zrzucić i zabrać się za szlifowanie formy. Internauci uważają, że nie jest to zbyt rozsądne rozwiązanie.

Joga bez stanika. Fani ostrzegają Maję Sablewską
Maja Sablewska (ONS)

Maja Sablewska często pozuje w skąpych ubraniach. Co jakiś czas wrzuca do sieci bardzo odważne zdjęcia. Fani mogą podziwiać jej sylwetkę.

Celebrytka znów uaktywniła się w mediach społecznościowych. Tym razem pokazała internautom, jak ćwiczy jogę. Uwagę natychmiast przykuwa to, że nie ma na sobie biustonosza.

W dzisiejszych czasach życie w spokoju i bez pośpiechu wymaga decyzji, ale jest możliwe i co najważniejsze - na wagę złota. Równowaga pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym też idzie mi całkiem dobrze. Kiedyś wydawało mi się to niemożliwe. Doceniam teraźniejszość (czyli tzw. 'Tu i teraz') i nie rozpamiętuję przeszłości - pisze Sablewska.

Fanka to Sablewskiej: "Nie jest zdrowe..."

Jedna z internautek zdecydowała się na uwagę w kierunku Mai Sablewskiej. Napisała pod zdjęciem celebrytki, że "nie jest zdrowe ćwiczenie bez stanika sportowego".

Mam, ćwiczę w, ale... nie byłabym sobą gdybym czegoś nie pokombinowała - ripostowała Maja.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić