Robert Czykiel| 
aktualizacja 

Ogromne kolejki pod McDonald's w całej Polsce. O co chodzi?

159

Kanapka drwala wróciła do McDonald's, a to wywołało wielkie poruszenie w naszym kraju. Pracownicy mają ręce pełne roboty i przyznają, że już dawno nie widzieli tak ogromnych kolejek.

Ogromne kolejki pod McDonald's w całej Polsce. O co chodzi?
Polacy rzucili się na kanapkę drwala (Twitter.com)

Sieć McDonald's nie może narzekać na zamknięcie restauracji. System drive-thrugh cieszy się bardzo dużą popularnością i Polacy chętnie w ten sposób zamawiają ulubione kanapki. Miniona środa jednak wszystkich zaskoczyła.

McDonald's przeżywa oblężenie. Wszyscy chcą "Drwala"

Pod restauracjami popularnej sieci w całej Polsce ustawiały się gigantyczne kolejki samochodów. Skąd nagle taki tłum klientów? Wytłumaczenie jest proste. W ofercie znowu pojawiły się kanapki drwala.

Polacy uwielbiają "Drwale" i zawsze niecierpliwie czekają na jesień, kiedy to w ofercie pojawia się ta kanapka. W tym roku McDonald's przygotował kilka opcji. Jest "Drwal" klasyczny, z kurczakiem, na ostro, z żurawiną i podwójny.

Zobacz także: Przepis na pyszne schabowe. Idealne na obiad po grzybobraniu

W portalach społecznościowych krążą zdjęcia, które potwierdzają ogromne zainteresowanie kanapką. Jeden z pracowników w rozmowie z o2 potwierdził, że to efekt "Drwala".

- Takich kolejek jak w środę jeszcze nie mieliśmy. Niemal wszyscy przyjechali tylko po to, aby zamówić kanapkę drwala - mówi nam pracownik restauracji.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić