Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
EKO
|
aktualizacja

Julita Borowska-Bugdal nie żyje. Dziennikarka miała zaledwie 41 lat

202
Podziel się:

Zmarła Julita Borowska-Bugdal, dziennikarka Katolickiego Radia Diecezji Płockiej oraz portalu "Nasz Ciechanów". W chwili śmierci miała 41 lat. Na temat tragedii zabrali głos jej koledzy i koleżanki z redakcji. Opublikowali wzruszające pożegnanie.

Julita Borowska-Bugdal nie żyje. Dziennikarka miała zaledwie 41 lat
Zmarła Julita Borowska-Bugdal, dziennikarka Katolickiego Radia Diecezji Płockiej i portalu "Nasz Ciechanów" (zdjęcie ilustracyjne) (Getty Images)

Jak informuje Se.pl, Julita Borowska-Bugdal zmarła w czwartek 30 grudnia. Przed śmiercią pracowała w Katolickim Radiu Diecezji Płockiej. Od dwóch lat pozostawała również związana z redakcją portalu "Nasz Ciechanów".

Nie żyje Julita Borowska-Bugdal, dziennikarka Katolickiego Radia Diecezji Płockiej i portalu "Nasz Ciechanów"

Katolickie radio i ciechanowski portal nie były jedynymi redakcjami, z którymi Julita Borowska-Bugdal związała się w trakcie swojej kariery dziennikarskiej. Zdobyła doświadczenie również w takich miejscach jak "Extra Ciechanów" oraz "Dzień dobry Ciechanów".

Na temat śmierci dziennikarki zabrali głos jej koledzy i koleżanki z redakcji portalu "Nasz Ciechanów". Wystosowali oficjalny tekst, w którym pożegnali zmarłą i podziękowali za zaszczyt wspólnej pracy.

Julita była osobą, na której zawsze mogliśmy polegać, a współpraca z nią była dla nas ogromnym zaszczytem. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci – napisali redaktorzy i redaktorki z portalu "Nasz Ciechanów".
Zobacz także: Zobacz też: Nie żyje Willie Garson z "Seksu w wielkim mieście". Reżyser opowiedział o nim

W chwili odejścia Julita Borowska-Bugdal miała 41 lat. Oficjalna przyczyna śmierci dziennikarki nie została podana do wiadomości publicznej.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(202)
Bogdan
7 miesięcy temu
Dalej sprzedajni dziennikarze namawiajcie do nieprzebadanych szczepionek i ludobójstwa.. nie wstyd wam teraz za namawianie do ostatniej prostej i szczucia ludzi na siebie ? Hieny dziennikarskie podnoszące statystyki na ludzkiej tragedii...
Krk
7 miesięcy temu
Polecam na noworoczne rozmyślanie! Rep. Połudn. Afryki - pierwotne źródło omikrona - szprychę przyjęło ok. 25%, współczynnik zakażeń 15. Dania, Wlk.Brytania, USA, Portugalia itd. szprychę przyjęło blisko 90%, wsp. Zakażeń - ok. 200.
Xzx
7 miesięcy temu
To moja bardzo dobra znajoma, nie była zaszczepiona gdyby się zaszczepila dziś by żyła... . 😥😥😥
CRIS
7 miesięcy temu
Ludzie dajcie spokój jej śmierć nie miała nic wspólnego ze szczepieniami
olo
7 miesięcy temu
Dość ogłupiania i straszenia ludzi po to,by przyjęli szprycę, która zagraża życiu. Skutki mogą być opłakane, co już jest widoczne.
Galaktyczny
7 miesięcy temu
Za galaktykę.
Proste
7 miesięcy temu
Proste pytania. Dla czego utajniono sklad tych szpryc na 50 lat.....? Dlaczego do dzisiaj nikt nie chce poniesc odpowiedzialnoscibza skutki tych szpryc? Dla czego firmy ubezpieczeniowe nie chcą wyplacac odszkodowan bliskim osobie zmarlej a zaszczepionej? Dla czego do dzis nie ma funduszu odszkodowawczego dla ofiar powiklan lub bliskich potecjalnej zmarlej osoby po szczepieniu? Dla czego mówi sie tylko o niby pozytywach tych szczepien a nie uswiadamia sie ludzi o mozliwych powiklaniach? Dla czego szczepiąc sie podpisac musimy papierek że robimy to dobrowolnie i na swoją odpowiedzialnosc? Dlaczego te szczepionki nie zostaly przebadane przez Polskich naukowców? Jest jeszcze wiele pytan o wątpliwosc zasadnosci tych szpryc ..... I co dzbany covidowe ? Odpowiedzcie jak tacy mądrzy jestescie?
Gość
7 miesięcy temu
Ciekawe foto- daje do myślenia na tematy aktualne poruszane nie tylko w propagandzie tut kraiku
Ewka
7 miesięcy temu
Nie szkoda mi ludzi którzy umierają a są nie zaszczepieni,gdyby nie szczepionki to połowa dzieci by nie żyła.Ludzie wolą wierzyć jakiemuś Edkowi zamiast nauce.
edo
7 miesięcy temu
uwierzyła nauce?
Nie wiem
7 miesięcy temu
Po której dawce?
Check Engine
7 miesięcy temu
Każdy z nas ma swoje przeznaczenie. Tylko kto to zrozumie. Pewnie się kiedyś spotkamy i będziemy uśmiechali się od nowa.
novel
7 miesięcy temu
Bóg tak chciał widocznie
nie inaczej
7 miesięcy temu
wszystkim czytelnikom zycze dobrego wejscia w rok 2022 🕛 😍
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić